obchod@unimier.sk

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133

Vznik predajne nábytku.

Spoločnosť UNI - MIER, nábytok  vznikla v r. 1999  ako predajňa nábytku , ktorá sa pôvodne špecializovala na navrhovanie a zariaďovanie interiérov nábytkom bývalého nábytkárskeho závodu Mier, a.s. Topoľčany , dnes najznámejšieho a najväčšieho výrobcu nábytku na Slovensku - spoločnosti DECODOM Topoľčany.

Poloha:

Naša predajňa nábytku sa nachádza na ulici Zlatovská 2182/9 , Trenčín /pri ceste po dialnici z Bratislavy do Žiliny  a zjazde z diaľnice je táto ulica dobre značená / v  obchodnom stredisku Úspech na 1.poschodí. Pred predajňou je dostatok miesta na parkovanie bez poplatku.

Sortiment predajne.

Postupne sa sortiment našej predajne rozširoval  o ďaľšie druhy nábytku a ďaľších  značkových výrobcov, ktorých teraz  zastupujeme  a ponúkame ich výrobky.  V dnešnej dobe predávame sortiment viac ako 25  výrobcov nábytku .Snažíme sa ponúkať a vystavovať najmä nábytok slovenských výrobcov .Pokiaľ existuje druh nábytku, ktorý sa na Slovensku nevyrába, ponúkame nábytok značkových českých výrobcov, nábytok zo Slovinska a ďaľších krajín Európy.

Ponúkaný sortiment:

Kuchyne.

Zaoberáme sa návrhom a zariaďovaním interiérov, hlavne návrhmi kuchynských liniek, ich  dodávkou a  montážou. Naše komplexné služby zahŕňajú zameranie priestoru, grafický návrh kuchyne , návrh inštalácií, dopravu a  montáž .Výrobcom kuchýň, ktoré ponúkame je spoločnosť Decodom,  Topoľčany - najväčší slovenský výrobca nábytku. Je to náš vysoko profesionálny partner, ktorého kuchyne sú dizajnom, kvalitou a technickými riešeniami  na najvyššej odbornej úrovni. Spoločnosť DECODOM je držiteľom prestížnych ocenení nadštandartnej kvality výrobkov - Slovak Gold Exclusive a Superbrands .

Drezy , batérie a kuchynské spotrebiče.

Súčastou zariadenia kuchyne je aj výber kuchynských drezov, batérií a vstavaných alebo voľne stojacich spotrebičov. Ponúkame Vám drezy a batérie od značkových firiem Franke - Švajčiarsko, Blanco - Nemecko, Teka, Schock, Elleci. Sortiment kuchynských spotrebičov ponúkame od firiem Gorenje, TEKA, Whirpool, Franke. Najnovšie modely digestorov ponúkame od firmy ELICA.

Pracovné dosky.

Sortiment klasických pracovných dosiek s postformingovou  alebo ABS hranou dopĺňame exkluzívnymi pracovnými doskami od firmy KLIEŠTIK. Firma Klieštik je spracovateľ a dodávateľ technického kameňa Zodiac od firmy DuPont. Máme  skúsenosti so zabudovaním týchto exkluzívnych kameňových dosiek do plánovaných kuchýň Decodom.

Stoly a stoličky.

Súčasťou kuchyne sú aj stoličky a kuchynské stoly. Ponúkame drevené  masívne slovenské ohýbané stoličky od firmy Paspol, " Thonet-ky" od značkového tradičného českého  výrobcu TON, od firmy IKTUS Česká republika, dizajnové  stoličky od Slovinskej firmy MIOTTO.

Stoly z masívneho dreva ponúkame od slovenského výrobcu - firmy Karpiš, Stoly designové od firmy - MIOTTO, dyhované stoly od firmy - Paspol, laminované  z Decodomu.

Obývačkový nábytok.

Okrem moderného a cenovo veľmi prístupného obývačkového nábytku z laminovanej drevotrieskovej dosky,  a vákuovo lisovaných predných plôch z Decodomu , ponúkame aj obývačky z masívneho dubu a buka  od firmy Jelínek, masívne aj dyhované obývačky českého výrobcu Jitona, od firmy Tribyt , moderné obývačkové solitéry od firmy MIOTTO.

Študentské izby , jedálne, predsiene a  kancelársky nábytok.

Máme veľa spokojních zákazníkov, ktorým sme dodávali spáľňové zostavy, jedálne , predsiene, detské, či študentské izby. Na výber sú laminované, vákuovo lisované, dyhované alebo masívne predné plochy od už spomenutých výrobcov.

Veľmi obľúbené je v súčastnosti apartmánové zariaďovanie, pri ktorom vieme v tom istom štýle a dizajne zariadiť celý byt či dom, od predsiene cez  kuchyňu a jedáleň, detskú izbu, spálňu, obývačku, pracovňu vrátane kúpelne.

Matrace , rošty , ortopedické vankúše.

Najviac predávaným sortimentom našej predajne sú matrace rošty , postele a spáľňové doplnky.

Špecializujeme sa  na predaj ortopedických zdravotných matracov.V našej predajni si môžete reálne vyskúšať ortopedické zdravotné matrace od 7-ich výrobcov - firiem Vegas, Materasso, Matratex, Jelínek, Ahorn, Miotto, Magniflex . Máme na výber na vyskúšanie 22 typov matracov v posteliach , na ktorých si môžete poležať a skúšať koľko sa Vám zachce. Na výber  sú penové, latexové, z kvalitných prírodných pien , studených pien, s taštičkovou pružinou , s lamelovýmm jadrom a roznášacími vrstvami. Keďže kvalitný spánok Vám zabezpečuje kvalitný matrac a pod ním kvalitný rošt, máme na vyskúšanie aj niekoľo typov roštov, latové, lamelové, polohovacie manuálne aj motorové rošty. Obľúbeným doplnkov sú aj matracové chrániče a ortopedické tvarované vankúše. Naším  prvoradým cieľom je  doporučiť Vám matrac, ktorý najlepšie spľňa Vaše požiadavky na zdravý spánok podľa individuálnych potrieb každého z Vás.

Spálňový nábytok.

Ak hľadáte moderné čisté línie za dobrú cenu, máme tu spálne na výber z  laminovanej dosky , alebo spálne z MDF dosky s vákuovo nalisovanými fóliami s rôznymi drevnými dekórmi alebo v uni -  farbách od firmy DECODOM. V porovnaní pomeru ceny a kvality materiálu a technického riešenia výrobku, je to najlepšia ponuka v tomto segmente na trhu. Ak hľadáte spálňu v provensálskom štýle máme aj tu zastúpenie za veľmi dobré ceny .

Spálňový nábytok ponúkame už viac ako 20 rokov od českej firmy Jelínek, ktorý je zárukou precíznej remeselnej a odbornej kvality. Dizajn je tvorený poprednými európskymi dizajnérmi.