Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F1

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F1

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:comfort F1
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 395,00 € 316,00 €
Technické parametre:
:

Typ matraca: taštičkový
Výška: 22 cm
Nosnosť: do 120 kg
Tvrdosť: 5 - tvrdý (vrchná strana)
  5 - tvrdý (spodná strana)
Záruka: 25 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

Ortopedický taštičkový matrac - Comfort F1

 

 

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model F1

Najtvrdší matrac kolekcie Comfort, v ktorom je skombinované taštičkové jadro Medizone R1000 a kokosové dosky plne impregnované prírodným latexom. Jadro z taštičkových pružín veľmi dobre podopiera telo počas spánku a hrubé kokosové dosky zabezpečujú vysokú tvrdosť matraca. Vďaka tomu je matrac veľmi tvrdý. Poťah Bambootex disponuje prirodzeným antibakteriálnym účinkom a zabraňuje tvorbe nepríjemných pachov. Navyše vďaka úprave Sleep & Clean je jeho údržba veľmi jednoduchá a praktická. Pod matrac je vhodný pružný lamelový rošt, napríklad model Komfort fix, avšak pre zvýšenie tvrdosti je možné použiť aj pevnú dosku, či pevný latový rošt. Medzera medzi lamelami nesmie byť väčšia ako priemer taštičky (ideálne do 40 mm).

Pre koho je vhodný matrac Vegas model F1

Matrac sa odporúča pre ľudí, ktorým to výlučne nariadil lekár, či ortopéd. Vďaka veľmi vysokej tvrdosti ho môžu používať ľudia s problémami s hornou časťou chrbtice, prípadne aktívni športovci. Ľudia, ktorí majú namáhavú manuálnu prácu taktiež ocenia jeho vysokú tvrdosť. Pri častom spaní na chrbte sa odporúča tvrdšie lôžko a zároveň aj nízky anatomický vankúš, napríklad model 12. Pokiaľ hľadáte vysokú tvrdosť matraca, avšak vyššiu nosnosť, odporúčame ortopedický matrac Modern M4.

Popis zloženia modelu F1

Základom matraca je taštičkové jadro Medizone R1000 s počtom pružiniek 1000 ks/matrac. Matrac je symetrický. To znamená, že obe strany majú rovnaké zloženie a to 3 cm prírodnej kokosovej dosky plne impregnovanej prírodným latexovým mliekom. Hustota kokosových dosiek dosahuje až 100kg/m3, čo je zárukou vysokej kvality a životnosti. Celý produkt ja zabalený do komfortného antibakteriálneho poťahu Bambootex, ktorý sa dá jednoducho odzipsovať na dve polovice a prať na 40°C. Taštičkový matrac model F1 je antialergický, antibakteriálny a hygienický.

Prečo si vybrať práve model F1

Najtvrdší matrac z kolekcie komfort, ktorý je navyše vyrobený z prírodných materiálov. Kvalitu matraca zvýrazňuje 25 ročná záruka na taštičkové jadro. Vďaka tomu získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac vám aj dodáme a to dokonca bez príplatku. Kúpou matraca Vegas výrazne podporujete slovenské produkty, keďže spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Bambootex Poťah z ekologickej pleteniny Bambootex je mäkký a zároveň výnimočne odolný. Má priaznivý vplyv na pokožku a vytvára optimálnu mikroklímu. Udrží si vlastnosti aj po mnohých praniach.
2
4
Kokosová doska Kokosová vrstva Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien plne impregnovaných latexom. Vrstva pevných a odolných kokosových vlákien sa používa pre zvýšenie tvrdosti matraca. Výška 3 cm.
3 Medizone R1000 Medizone R1000 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozdelenie zón po dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Presne reaguje na zaťaženie, zabezpečuje optimálny ortopedický efekt. Záruka na jadro je 25 rokov.


Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Technická špecifikácia

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 120 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 5 - tvrdý
Tvrdosť (spodná strana) 5 - tvrdý
Výška vrátane poťahu 22 cm
Jadro matraca Medizone R1000
Počet pružín na m2 256 (1000 ks na veľký matrac)
Látka poťahu Bambootex
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah áno
Záruka na jadro 25 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 25 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt