Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F2

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F2

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:Comfort F2
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 477,00 € 381,60 €
Technické parametre:
:

Ortopedický taštičkový matrac - model F2

 
Typ matraca: taštičkový
Výška: 23 cm
Nosnosť: do 130 kg
Tvrdosť: 3 - stredný (vrchná strana)
  3 - stredný (spodná strana)
Záruka: 25 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model F2

Tento model je najkomfortnejším matracom kolekcie Comfort so strednou tvrdosťou, ktorý kombinuje prírodné materiály pre kvalitný a zdravý spánok. Taštičkové jadro Medizone R1000 tvorí základ matraca. Na vzdušnom jadre sú navrstvené prírodné materiály tak, aby spolu vytvárali zdravé prostredie a príjemný spánok. Vynikajúcu podporu tela počas spánku zabezpečuje hlavne taštičkové jadro. Prírodná kokosová a latexová vrstva dotvárajú vysoký komfort. Antibakteriálny poťah Bambootex dokonale umocňuje pocit počas ležania, pôsobí upokojujúco a je veľmi príjemný na dotyk. Pružný lamelový rošt napríklad model Komfort fix, zvyšuje prispôsobivosť matraca počas spánku a výrazne predlžuje životnosť produktu. Medzera medzi lamelami nesmie byť väčšia ako priemer taštičky (ideálne do 40 mm).

Pre koho je vhodný matrac Vegas model F2

Produkt je vhodný pre ľudí, ktorí radi spia na boku. V tomto prípade odporúčame aj vysoký ortopedický vankúš napríklad model 8. Jeho kvality ocenia aj zákazníci so sedavým zamestnaním, či ľudia, ktorí športové a pohybové aktivity veľmi neobľubujú. Matrac je vhodný aj pre tých, ktorí sa nadmerne potia. Ak patríte medzi ľudí, ktorí radi trávia chvíle so svojimi najbližšími tak s týmto matracom sa ich už nezbavíte. Pokiaľ hľadáte ešte vyšší komfort a pohodlie, prípadne nosnosť matraca, odporúčame porovnanie s ortopedickým matracom model Modern M2.

Popis zloženia modelu F2

Hlavnou výplňou matraca je taštičkové jadro CopperCoil R1000 s počtom pružiniek až 1000 ks/matrac. Matrac má na oboch stranách rovnaké zloženie a to 1 cm prírodnej kokosovej dosky s hustotou do 100 kg/m3 a 3 cm latexovej dosky od belgického výrobcu Artilat. Jadro je vložené do veľmi príjemného komfortného antibakteriálneho poťahu Bambootex, ktorý sa dá odzipsovať po všetkych 4 stranách a dá sa prať na 40°C. Taštičkový matrac model F2 je antialergický, antibakteriálny a hygienický.

Prečo si vybrať práve model F2

Univerzálny matrac pre tých, ktorí hľadajú kompromis medzi tvrdosťou a mäkkosťou. Dokonalá rovnováha prírodných materiálov latexu, kokosu a pružinového bloku pre maximálne pohodlie. Kvalitu matraca zvýrazňuje 25 ročná záruka na taštičkové jadro. Vďaka tomu získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Ak máte posteľ s rozmerom napríklad 184x195 cm, taký matrac presne na mieru vám aj dodáme a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Bambootex Poťah z ekologickej pleteniny Bambootex je mäkký a zároveň výnimočne odolný. Mápriaznivý vplyv na pokožku a vytvára optimálnu mikroklímu. Udrží si vlastnosti aj pomnohých praniach.
2
5
Latex Latex Prírodný materiál získaný napenením miazgy kaučukovníka. Mäkký, hygienický a dobrevetratelný, poskytuje pružnú oporu chrbtice.
3
5
Kokosová doska Kokosová vrstva Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien plne impregnovanýchlatexom. Vrstva pevných a odolných kokosových vlákien sa používa pre zvýšenie tvrdostimatraca. Výška 1 cm a 2 cm.
4 Medizone R1000 Medizone R1000 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozdelenie zónpo dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Presne reaguje nazaťaženie, zabezpečuje optimálny ortopedický efekt.

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Technická špecifikácia

Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 130 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 3 - stredný
Tvrdosť (spodná strana) 3 - stredný
Výška vrátane poťahu 23 cm
Jadro matraca Medizone R1000
Počet pružín na m2 256
Látka poťahu Bambootex
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 25 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 27 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt