Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F3

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F3

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:Comfort F3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 333,00 € 266,40 €
Technické parametre:
:

Ortopedický taštičkový matrac - Comfort F3

Typ matraca: taštičkový
Výška: 22 cm
Nosnosť: do 130 kg
Tvrdosť: 4 - stredne tvrdý (vrchná strana)
  4 - stredne tvrdý (spodná strana)
Záruka: 25 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

 

 

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model F3

Model, kde sa začína predstava o komforte a ortopedickom matraci. Tvrdší matrac, ktorý kombinuje taštičkové jadro Medizone R1000 a penový materiál Vegaflex. Taštičkové jadro je zodpovedné za precízne kopírovanie tela počas spánku, pena a kokosová doska dotvárajú jeho vyššiu tvrdosť. Vďaka týmto materiálom bolo možné vytvoriť produkt, ktorý napriek svojej nízkej cene dokáže ponúknuť kvalitný spánok dlhé roky. Antibakteriálny poťah Bambootex navyše spríjemňuje pocit počas ležania na matraci a pôsobí upokojujúco. Vďaka vylepšeniu Sleep & Clean je snímanie a čistenie poťahu veľmi jednoduché. Pružný lamelový rošt, napríklad model Komfort fix je vhodnou podložkou pod tento taštičkový matrac kolekcie Comfort, aby sa umocnili jeho ortopedické vlastnosti. Medzera medzi lamelami nesmie byť väčšia ako priemer taštičky (idealne do 40 mm).

Pre koho je vhodný matrac Vegas model F3

Produkt je vhodný pre nenáročného zákazníka, ktorý hľadá tvrdší matrac. Tvrdšie matrace sú primárne vhodné pre aktívnych športovcov a pre ľudí, ktorí vykonávajú manuálnu prácu. Ľudia, ktorí často spia na chrbte takisto ocenia kvality tohto taštičkového matraca. Optimálne ortopedické vlastnosti sú zárukou kvalitného vývinu mládeže. Zároveň odporúčame aj anatomický vankúš napríklad model 12, ktorý počas spánku na chrbte dokonale podoprie krk a šiju. Matrac môžu používať aj ľudia, ktorí sa nadmerne potia. Tento model je vhodné porovnať s modelom Komfort F2, ktorý namiesto penového materiálu Vegaflex obsahuje komfortnejšie prírodné latexové dosky.

Popis zloženia modelu F3

Hlavnou výplňou matraca je taštičkové jadro Medizone R1000 s počtom až 1000 pružiniek na matrac. Keďže matrac je symetrický, a teda vrchná aj spodná strana matraca je rovnako tvrdá, je na oboch stranách použité rovnaké zloženie. 2 cm penového materiálu Vegaflex sú pokryté 1 cm prírodnej kokosovej dosky, ktorá zlepšuje priedušnosť. Celý produkt je zabalený do komfortného antibakteriálneho poťahu Bambootex, ktorý sa dá jednoducho odzipsovať na polovicu a prať na 40°C. Taštičkový matrac model F3 je antialergický, antibakteriálny a hygienický.

Prečo si vybrať práve model F3

Ideálny pomer medzi kvalitou a cenou, voľba matiek. Pokiaľ hľadáte kvalitný matrac za nízku cenu a plne dôverujete moderným materiálom. Garanciou kvality je jedinečná 25 ročná záruka na taštičkové jadro. Vďaka tomu získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac vám aj dodáme a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a toho, že vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Bambootex Poťah z ekologickej pleteniny Bambootex je mäkký a zároveň výnimočne odolný. Má priaznivý vplyv na pokožku a vytvára optimálnu mikroklímu. Udrží si vlastnosti aj pomnohých praniach.
2
6
Kokosová doska Kokosová vrstva Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien plne impregnovaných latexom. Vrstva pevných a odolných kokosových vlákien sa používa pre zvýšenie tvrdosti matraca.
3
5
Vegaflex® Vegaflex Elastický porézny materiál novej generácie s veľkým počtom malých homogénnychbuniek. Mäkký a zároveň pružný, je vzdušný a rýchlo obnovuje svoj tvar.
4 Medizone R1000 Medizone R1000 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozdelenie zón po dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Presne reaguje nazaťaženie, zabezpečuje optimálny ortopedický efekt.

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 130 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 4 - stredne tvrdý
Tvrdosť (spodná strana) 4 - stredne tvrdý
Výška vrátane poťahu 22
Jadro matraca Medizone R1000
Počet pružín na m2 256
Látka poťahu Bambootex
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 25 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 22 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt