Matrac Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F5

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - Comfort F5

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:Comfort F5
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 410,00 € 328,00 €
Technické parametre:
:

Typ matraca: taštičkový
Výška: 22 cm
Nosnosť: do 120 kg
Tvrdosť: 3 - stredný (vrchná strana)
  4 - stredne tvrdý (spodná strana)
Záruka: 20 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

comfort

Ortopedický taštičkový matrac - Vegas - model F5

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas model F5

Výlučne prírodné materiály, ktoré sa postarajú o zdravý a prirodzený vývin vás a vašej rodiny. Taštičkové jadro CopperCoil R1000 použité v celej kolekcii Comfort dokáže veľmi dobre kopírovať telo počas spánku a drží ho v správnej polohe počas celej noci a zároveň vďaka dvom rôznym tvrdostiam na oboch stranách dokáže uspokojiť takmer každého zákazníka. Ak vám totiž matrac nevyhovuje, tak si ho jednoducho otočíte a hneď máte iný pocit ležania. Vďaka nezávislému taštičkovému jadru nebudete otáčanie partnera na matraci Comfort F5 cítiť. Antibakteriálny poťah Bambootex poskytuje vysoký komfort počas spánku, pôsobí upokojujúco a vďaka možnosti Sleep & Clean sa ľahko čistí. Navyše bimetalické pomedené pružinky predlžujú životnosť matraca a vďaka zdraviu prospešnej medi udržujú jadro hygienické a čisté dlhé roky. Matrac je vhodné položiť na pružný lamelový rošt, napríklad model Komfort fix, aby sme umocnili jeho ortopedické vlastnosti. Medzera medzi lamelami nesmie byť väčšia ako priemer taštičky (ideálne do 40 mm). Najpopulárnejší matrac s dokonalou rovnováhou prírodných materiálov a taštičkového jadra pre optimálnu oporu chrbtice.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model F5

Matrac je vhodný pre deti až do veku 20 rokov, kedy sa využíva hlavne tvrdšia časť matraca. Po dorastení dieťaťa sa matrac otočí a ďalej ho môže používať dospelý a aktívny človek. Matrac je vhodný pri bolestiach chrbtice, ktoré sa šíria celým chrbtom. Taktiež pre ľudí, ktorí často spia na chrbte alebo majú sedavé zamestnanie. Ak spíte často na chrbte, k dobrému matracu odporúčame aj nízky anatomický vankúš, napríklad model 12. Matrac môžu používať aj ľudia, ktorí sa nadmerne potia. Práve vďaka svojej univerzálnosti je najobľúbenejším matracom kolekcie Comfort. Pokiaľ však hľadáte ešte vyšší komfort a pohodlie odporúčame porovnanie s ortopedickým matracom Modern M1.

Popis zloženia modelu F5

Matrac obsahuje taštičkové jadro CopperCoil R1000 s počtom pružiniek 1000 ks/matrac. Na jednej strane je vložená kokosová doska s hrúbkou 2 cm, aby vytvorila tvrdšie lôžko. Na druhej mäkšej strane je len 1 cm kokosovej dosky a 3 cm prírodného latexu, ktorý naopak pociť počas spánku príjemne zmäkčuje. Celý produkt je zabalený do komfortného antibakteriálneho poťahu Bambootex, ktorý sa dá odzipsovať po všetkých 4 stranách a dá sa prať na 40°C. Taštičkový matrac model F5 je antialergický, antibakteriálny a hygienický.

Prečo si vybrať práve model F5

Kombinácia prírodných materiálov je zárukou zdravého a prirodzeného miesta pre spánok vás a vašej rodiny. Navyše dve rôzne tvrdosti a odzipsovateľný poťah s technológiou Sleep & Clean zvyšujú praktickosť matraca. Kvalitu produktu dokladáme 20 ročnou zárukou na taštičkové jadro od nemeckej spoločnosti AGRO. Vďaka tomu získavate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom napríklad 184x195 cm, taký matrac Vám aj dodáme, a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Bambootex Odzipsovateľný poťah, ktorý sa ľahko čistí. Trikotová látka Bambootex vyrobená spoločnosťou „BODET & HORST“ (Nemecko) disponuje prirodzeným antibakteriálnym účinkom. Poťah je tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou. Vyrobené na Slovensku.
2 Latex Latex Výška – 3 cm. Prírodný latex – materiál získaný z miazgy kaučukovníka. Vyniká unikátnymi antialergickými a hygienickými vlastnosťami, zabezpečuje dokonalú priedušnosť a má dlhú životnosť. Výrobca - „Artilat“ (Belgicko). Vyrobené v Českej republike.
3
5
Kokosová doska Kokosová vrstva Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaných latexom. Výrobca - „Enkev“ (Holandsko). Výška 1 cm a 2 cm.
4 Medizone R1000 Medizone R1000 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozdelenie zónpo dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Presne reaguje nazaťaženie, zabezpečuje optimálny ortopedický efekt.

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

 

 

Parametre matraca

 

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 120 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 3 - stredný
Tvrdosť (spodná strana) 4 - stredne tvrdý
Výška vrátane poťahu 22 cm
Jadro matraca CopperCoil R1000
Počet pružín na m2 256
Látka poťahu Bambootex
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah áno
Záruka na jadro 20 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 27 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt