Sultán latex T4 Materasso

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace penové

Sultán latex T4 Materasso

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:SULTANLATEXT4
307,00 €
Technické parametre:
:

Sultán latex  - vlastnosti

Tvdosť Výška Nosnosť Záruka Rošt
T3 15 cm 95 kg 3 roky lamelový pevný, polohovateľný, motorový
T4 15 cm 130 kg 3 roky lamelový pevný, polohovateľný, motorový

 

 

 

 

Tento matrac použitím latexu zabezpečuje komfortný spánok. Pocitovo je pružný a mäkší. Svojim priečnym perforovaním po celej hrúbke zabezpečuje perfektný odvod vlhkosti, ktorá sa dostáva do matraca počas spánku. Perforáciami je zabezpečené 7-zónové rozloženie hmotnosti. Matrac je vhodné uložiť na predpätý lamelový rošt. Tiež je svojou schopnosťou ideálne kopírovať podklad vhodný aj na elektrický polohovateľný rošt.

Použitý poťah BAMBOO má vysokú hustotu (gramáž 300 g/m2) prešitého pes vlákna. odzipsovateľný poťah BAMBOO prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; priedušné latexové jadro; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový

Čo je latex?

LATEX – pena vyrábaná z kaučuku. Pre svoju pružnosť, elastickosť a hlavne schopnosť udržať si uvedené vlastnosti dlhé roky konštantné sa stal vzorom  v oblasti pružnosti a elasticity. Výborné vlastnosti latexovej peny sa najlepšie prejavia v kombinácii s príslušným lamelovým roštom.

Bamboo

BAMBOO je matracová látka utkaná z prírodného bambusového vlákna, bavlny a polyesteru. Tento nový materiál je šetrný voči životnému prostrediu a má vlastnosti, ktoré sú optimálne pre využitie v matracoch. Je hodvábne mäkký a príjemný na dotyk. BAMBOO prirodzene odpuzuje mikroorganizmy a je nekrčivý. Látka je prateľná do 60?°C.

Pre matrac je možné objednať aj iný poťah.

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-40%,podľa toho, či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.