Klasik bio deluxe T4 Materasso

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace pružinové

Klasik bio deluxe T4 Materasso

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:KLASIKBIODELUXET4
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-2 týždne
193,50 €
Technické parametre:
:

Klasik bio deluxe T4

ceny sú uvedené za tvrdosť matraca T4.

 

Tvdosť Výška Nosnosť Záruka Rošt
T3 17 cm 95 kg 2 roky latový rošt
T4 17 cm 120 kg 2 roky latový rošt

 

 

 

 

 

Zloženie

Pružinový blok

BONELL

1

Vysoká pevnosť, tradičná kvalita overená časom, konštantná pružnosť počas celej doby životnosti – až 25 rokov. Vďaka vzdušnému jadru sa udržuje v matraci suchá klíma, preto je možné použiť pružinové matrace aj na menej odvetrané podklady so zachovaním vysokej antialergickej ochrany.FYZIOSYSTÉM – pružiny BONELL s 5 zónami tuhosti. Použitím rôzne hrubého drôtu u pružiny 2,2 a 2,4 mm sa dosahuje rozličná tuhosť jadra pre rozdielne váhové kategórie užívateľov. Sú vhodné na pevný rošt. Vyplnením medzier medzi pružinami v rôznych častiach matraca sa mení tuhosť jednotlivých častí pružiny. Takto je jadro matraca rozzónované pre správnu anatomickú oporu tela matracom. Matrace s BONELL a taštičkovou pružinou je potrebné zapustiť min. do 1/2 svojej výšky pod okraj bočníc postele. Za príplatok je možné matrace po okrajoch vystužiť, v tom prípade nie je potrebné matrace zapustiť.

PUR PENA 2

 

PUR-PENA patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov; jej vlastnosti sa používaním menia. Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní. Je vyrábaná z kvalitných surovín a ma­teriálov, bezpečnou technológiou nepoškodzujúcou ozónovú vrstvu. Je to zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa v detských postieľkach, v nemocniciach a aj v našich matracoch. Problém pri životnosti PUR-pien je požívanie nízkych hustôt iba okolo 20 kg/m3 v nosných častiach matracov. V našich výrobkoch nepoužívame PUR-penu nižšej hustoty ako (25 kg/m3).

Komfortná PUR-pena s hustotou 28 kg/m3
Kokosová doska 3  Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaných latexom.
 
   

Poťah

DAMAŠEK

4 DAMAŠEK VISKÓZA – Odzipsovateľný poťah z pevného matracového damašku elegantného žiarivého vzhľadu.

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-40%,podľa toho, či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.