Primátor bio-ex royal Materasso

Zloženie

Pružinový blok

Tašťičkové

1 Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie. K vlastnostiam, ktoré má klasická „Bonell pružina“ pridáva lepšie ortopedické schopnosti, keďže väčší počet pružín a ich rozloženie do 7 zón podľa tuhosti (FYZIOSYSTÉM) dokáže telo skopírovať do optimálnej ortopedickej polohy. V matraci sa ich nachádza 350, u exkluzívnych modelov je to až 1000. Takýto vysoký počet samostatne pôsobiacich ortopedických bodov vám priniesie komfort, ktorý vám zaručí radosť zo spánku. Vhodné na pevný rošt.

HR-pena 2

HR-pena sa nazýva aj studená pena. Vyniká vysokou pružnosťou a ohybnosťou so zachovaním si uvedených vlastností po celú dobu životnosti. V našich matracoch používame penu od hustoty 40 kg/m3. HR-pena má otvorenú bunkovú štruktúru, čím je zabezpečená vysoká vzdušnosť a pružnosť.
Vysoká prispôsobivosť HR-peny umožňuje jej výborné polohovanie na roštoch.
HR-peny s ULTRAFRESH úpravou, ktorá likviduje baktérie, pliesne, huby ,roztoče a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy, v spojení s prateľným poťahom dokážu zabezpečiť suchú, zdravú klímu celého matraca a dlhodobé, skutočne zdravé a čisté prostredie pre zdravý spánok.

Kokosová doska 3  Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaných latexom.

Poťah

Greentex

4 GREENTEX je čisto prírodná úprava látky pomocou priateľských probiotík, ktoré zbavujú látku alergénov, pohlcujú vlhkosť (zabraňujú tak vzniku pliesní), ničia potravu roztočov a baktérií (tým efektívne eliminujú ich výskyt), odstraňujú prípadný nežiadúci zápach. Laboratórnymi testami renomovaných inštitúcií bolo dokázané, že táto probiotická úprava dokáže látku dlhodobo udržať bez alergénov.

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-40%,podľa toho, či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.