SWISS prestige 1000

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace taštičkové

SWISS prestige 1000

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:SWISS prestige 1000
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
551,50 €
Technické parametre:
:

SWISS prestige 1000

Unikátny taštičkový matrac spolu s extrémne stabilnou a elastickou Swiss penou zabezpečuje  výbornú kopírovateľnosťou tela a dlhú životnosť.

Perfetná ortopedickosť matraca, vysoká výška 26 cm , na akýkoľvek rošt, aj vo verzii T4 - tvrdý  s nosnosťou do 150 kg - v rovnakej cene.

Vyhovuje každému, dlhá záruka , vrelo  odporúčame.

Typ matraca:  taštičkový, výška 26 cm , nosnosť T3 do 130 kg, T4 do 150 kg, záruka 8 rokov, doporučený rošt: pevný s menšími medzerami, lamelový.

Zloženie

1 5 Poťah

vrchnýpoťah SILKTOUCH prešitý s viscoelastickou – lenivou penou a PES vláknom – gramáž 100 g/m2; v boku všitá látka GOLDTOUCH;

spodný poťah SILKTOUCH prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2 FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti;

SILK TOUCH – táto exkluzívna látka bola vyrobená s využitím nanotechnológií. Vďaka nanovláknam získal Silk Touch jemnosť hodvábu. Štruktúra látky v sebe spája výnimočnú ľahkosť a pružnosť materiálu. Poťah SilkTouch je svojou hebkosťou mimoriadne príjemný na dotyk. Poskytuje výnimočný a neopakovateľný komfort spánku. Celkový dojem komfortu je naviac umocnený zašitím viscoelastickej peny do poťahu.

2 Evo-Pore HRC-pena

vrchné profily: pena EvoPoreHRC

EvoPoreHRC – míľnik v histórii vývoja pien. Po PUR-penách a HR-penách je HRC pena novou generáciou materiálov pre výrobu matracov s revolučnou stálosťou všetkých dôležitých parametrov pri zmenách klímy (teplota, vlhkosť,tlak...)
„Nová dimenzia pre najvyššiu úroveň spánku.”
Vlhkosť a teplota produkovaná ľudským telom narušuje vlastnosti studených, latexových aj PUR-pien. Vplyvom vlhkej klímy v matraci a v dôsledku pôsobenia tepla a vysokého tlaku dochádza k zmäknutiu peny. Toto má kritický dopad na funkčnosť matraca. Pružnosť, a tým aj schopnosť správneho kopírovania sa u štandardných materiálov výrazne znižuje, čo spôsobuje pocit nepohodlia. Výsledkom je zmenšujúca sa opora chrbtice a celého tela, čím sa spomaľuje uvoľňovanie svalového napätia.
„EvoPoreHRC – zdroj energie pre aktívny život.”
Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC pene sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosťami, zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Štruktúrovaný mix buniek oveľa lepšie odoláva vplyvu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.
„EvoPoreHRC – spojenie inovácie a technológie.

3

Taštičková pružina systém 1000

jadro matraca: taštičková pružina – SYSTÉM 1000

Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie. K vlastnostiam, ktoré má klasická „Bonell pružina“ pridáva lepšie ortopedické schopnosti, keďže väčší počet pružín a ich rozloženie do 7 zón podľa tuhosti (FYZIOSYSTÉM) dokáže telo skopírovať do optimálnej ortopedickej polohy. V matraci sa ich nachádza Systém 1000, t.j. 1000 taštičiek na m2. Takýto vysoký počet samostatne pôsobiacich ortopedických bodov vám priniesie komfort, ktorý vám zaručí radosť zo spánku. Vhodné na pevný rošt.

4 AventO2

spodný profil: prírodná pena AventoO2

Inovatívny materiál s výnimočnými vlastnosťami pre moderné matrace. AventO2 je novinka medzi matracovými materiálmi, kde kvalita EvoPoreHRC je umocnená pridaním aktívnych prírodných zložiek – ukľudňujúcich levandúľ a liečivých švajčiarskych byliniek.

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-40%,podľa toho,

či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.