Vegas ortopedický taštičkový - Modern M3

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 
 
 

Kolekcia MODERN

Vegas ortopedický taštičkový - Modern M3

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:MODERN M3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
Ušetríte: 30 % Bežná cena: 677,00 € 473,90 €
Technické parametre:
:

Typ matraca: taštičkový
Výška: 23 cm
Nosnosť: do 160 kg
Tvrdosť: 4 - stredne tvrdý (vrchná strana)
  4 - stredne tvrdý (spodná strana)
Záruka: 25 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

fs-m1.jpg

Ortopedický taštičkový matrac - VEGAS modern M3

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model M3?

Veľmi podobný taštičkový matrac ako model Modern M1. Jediným rozdielom je, že na oboch stranách je rovnaká tvrdosť "stredne tvrdý". Unikátne taštičkové jadro Medizone X1200 je použité v celej kolekcii Modern. Jedinečné usporiadanie taštičkových pružín v tvare včelích plástov dáva matracu vynikajúce ortopedické vlastnosti, vysokú nosnosť až 160 kg na osobu a dlhú životnosť. Špeciálne upravená latexová doska Climalatex ešte lepšie odvádza vlhkosť a vďaka jedinečnej profilácii znižuje tlak na pokožku a cievy. Ocenenia taštičkových matracov kolekcie Modern od nezávislej odbornej komisie sú dôkazom vysokej kvality a kompetentnosti spoločnosti Vegas pre výrobu vysoko kvalitných matracov pre zdravý spánok. Poťah Smartcel, ktorý patrí medzi najmodernejšie poťahy dotvára dokonalý obraz high-tech produktu. Pod tieto matrace sa odporúčajú lamelové rošty, ktoré majú medzeru medzi lamelami menšiu ako 4 cm napríklad model Komfort Fix Lux.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model M3

Produkt je vhodný pre človeká, ktorý hľadá tvrdší kvalitný matrac. Tvrdšie matrace sú vhodné hlavne pre aktívnych športovcov a pre ľudí, ktorí vykonávajú náročnú viac manuálnu prácu. Ľudia spiaci často na chrbte takisto ocenia kvality tohto taštičkového matraca. Navyše kvalitným nižším anatomickým vankúšom, napríklad model 12 dokonale umožnia relaxáciu aj krku a šije. Vďaka použitiu veľmi vzdušných materiálov môžu matrac využívať aj ľudia, ktorí sa nadmerne potia. Tieto výhody robia model M3 veľmi populárnym medzi tvrdšími matracami. Pokiaľ však hľadáte ešte vyšší komfort a pohodlie no podobnú tvrdosť a nosnosť odporúčame porovnanie s ortopedickým matracom model Exclusive X4.

Popis zloženia modelu M3

Najpodstatnejšou časťou matraca je taštičkové jadro Medizone X1200, európsky unikát s počtom pružín 1200 ks/matrac. Na jednej strane jadra je položená kokosová doska o hustote až 100 kg/m3 a 3 cm hrubá latexová doska v objeme 65 kg/m3. Na strane druhej je zloženie podobné iba namiesto klasickej latexovej dosky je použitý vylepšený Climalatex so špeciálnou povrchovou profiláciou. Poťah matraca Smartcel s iónmi zinku má priaznivé kozmetické účinky na pokožku a podporuje jej regeneráciu. Váha vrchnej poťahovej látky je 300 g/m2. Poťah Smartcel sa dá odzipsovať po všetkých 4 stranách na dve polovice a dá sa prať na 40°C. Taštičkový matrac model M3 je antialergický a hygienický.

Prečo si vybrať práve model M3?

Odolá maximálnemu zaťaženiu a vytvára relaxačný mikro masážny efekt. Kvalitu matraca dokladáme 25 ročnou zárukou na taštičkové jadro. Tak získate produkt najvyššej kvality, ktorý vám bude slúžiť po dlhé roky a vy ušetríte množstvo peňazí. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac vám aj dodáme a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a toho, že vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Smartcel Snímateľný poťah z úpletu Smartcel Sensitive obsahuje oxid zinku, ktorý má priaznivý kozmetickýefekt na pokožku a podporuje jej regeneráciu. Zinkové ióny predchadzajú hromadeniuprachových roztočov a vzniku zápachov.
2 Climalatex Climalatex Druh latexu so zosilnenou perforáciou a zlepšenými vlastnosťami odvádzania vlhkosti. Mátvarovaný povrch zo siedmimi zónami komfortu a mikromasážnym efektom. Spoľahlivo saprispôsobí tvaru tela a poskytne mu úplný relax.
3
5
Kokosová doska Kokosová vrstva Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien plne impregnovanýchlatexom. Vrstva pevných a odolných kokosových vlákien sa používa pre zvýšenie tvrdostimatraca.
4 Medizone X1200 Medizone X1200 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozloženie zónpo dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Rozloženie pružínv podobe včelieho plástu zvyšuje ortopedický efekt matraca a jeho maximálne prípustnézaťaženie.
6 Latex Latex Prírodný materiál získaný napenením miazgy kaučukovníka. Mäkký, hygienický a dobrevetratelný, poskytuje pružnú oporu chrbtice.

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

 

Technická špecifikácia

 

Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 160 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 4 - stredne tvrdý
Tvrdosť (spodná strana) 4 - stredne tvrdý
Výška vrátane poťahu 23 cm
Jadro matraca Medizone X1200
Počet pružín na m2 296
Látka poťahu Smartcel Sensitive
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 25 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 28 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt