VEGAS Ortopedický taštičkový - MODERN 20

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MATRACE  VEGAS

 Taštičkové matrace s kvalitnými jadrami z pružín uložených v taštičkách, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi ortopedickými a zdravotnými vlastnosťami, to sú značkové matrace Vegas.

Ako doplnok kvalitných taštičkových jadier slúžia vrstvy latexu, pamäťovej peny, či kokosové dosky, vďaka čomu nájdete v ponuke matrace rôznych vlastností, od tých najtvrdších, cez asymetrické matrace (s dvomi rôznymi stupňami tvrdosti podľa toho na ktorej strane je matrac položený), až po tie najmäkšie.

Okrem nich v ponuke matracov Vegas nájdete aj klasické pružinové, penové a latexové matrace vyrábané s dôrazom na kvalitu, dlhú živnotnosť a čo najlepšie zdravotné a ortopedické vlastnosti.

 

 

 

 
 

Matrace VEGAS 2015

VEGAS Ortopedický taštičkový - MODERN 20

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:VEGAS MODERN20/80
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-3 dni
429,00 €
Technické parametre:
:

Zloženie

Pružinový blok 1 Výška - 13cm. Exkluzívny nezávislý pružinový blok systému Vernestet S300 (každá pružinka je v samostatnej taštičke z netkanej textílie). Zdokonalené usporiadanie pružín v tvare včelích plástov. Hustota - 296 pružín na m2. Záruka - 20 rokov. Výrobca - „Agro“ (Nemecko).
Climalatex 2 Výška – 3cm. Sedem zón tvrdosti. Latex so zdokonalenou vodnou a vzdušnou reguláciou. Vďaka jedinečnému tvaru zvyšuje bodovú elasticitu matraca. Výrobca - „Artilat“ (Belgicko).
Latex 3 Výška – 3cm. Prírodný latex – materiál získaný z miazgy kaučukového dreva. Vyniká unikátnymi antialergickými a hygienickými vlastnosťami, zabezpečuje dokonalú prievzdušnosť a má dlhú životnosť. Výrobca - „Artilat“ (Belgicko).
Kokosová doska 4 Výška – 1cm. Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaných latexom. Výrobca - „Enkev“ (Holandsko).
Bavlnené plátno 5 Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných vrstiev bavlnených nití. Používa sa pre vodnú a vzdušnú reguláciu, zabezpečuje ideálnu mikroklímu.
Nábytková sieťka 6 Poistná medzivrstva rozdeľuje pružinový blok a mäkkú náplň.
Poťah 7 Snímateľný poťah s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou. Vyrobený z jemnej hodváb pripomínajúcej látky TENCEL®. Špeciálna úprava extraktom z aloe (aloe vera) robí látku mäkkou a veľmi jemnou a príjemnou na dotyk. Základ poťahu tvoria prírodné vlákna z celulózy, ktoré dávajú látke výnimočnú pevnosť. Materiál je vysoko priedušný, preto povrch matraca ostáva vždy suchý a komfortný. Výrobca textílií - "Bodet & Horst" (Nemecko).
 

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model 20?

Najoceňovanejší a najobľúbenejší matrac na Slovensku. Taštičkové jadro Vernestet S300, ktoré je použité v celej kolekcii Modern patrí svojou výnimočnosťou k unikátom v strednej Európe. Výrazným zlepšením oproti kolekcii Komfort a aj penovým matracom je jedinečné usporiadanie pružiniek do tzv. včelieho plástu. Vďaka tomu matrac udrží vysokú záťaž až 150kg na jednu osobu. Zároveň jeho ortopedické vlastnosti patria vďaka tejto inovácii k najvýšším z pomedzi všetkých druhov matracov. Len na Slovensku bol tento model už dva krát ocenený za inovatívne riešenie kombinácie materiálov a za kvalitu. Jedinečnosť umocňuje latexová vrstva Climalatex so špeciálnou povrchovou profiláciou. Okrem toho, že materiál je vzdušnejší ako klasický latex profilácia navyše znižuje tlak na pokožku a cievy a pôsobí ukľudňujúco. Neoddeliteľnou súčasťou tohto unikátu je pletený poťah z prírodných vlákien vizkózy a impregnovaný výťažkami z aloe vera, vďaka čomu je matrac jemný a zároveň pevný a trvácny. Podobne ako aj v kolekcii Komfort sa odporúča lamelový rošt s medzerou medzi lamelami maximálne 6cm napríklad model Komfort Flex Lux alebo Modern Fix.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model 20

Matrac model 20 je vhodný najmä pre ľudí s vyššou alebo nadmernou váhou a taktiež pre deti. Keďže matrac vydrží aj vyššiu záťaž, deti ho počas skákania dokonale preveria. Vďaka dvom rôznym stranám tvrdosti je matrac veľmi flexibilný aj v prípade potreby zmeny momentálnej tvrdosti lôžka. Ak na ňom spia deti, ktoré využívajú tvrdšiu stranu matraca môžeme ho po dorastení dieťaťa otočiť na mäkšiu stranu a matrac používať ďalej. Matrac model 20 je vhodný pri bolestiach chrbtice šíriace sa celým chrbtom. Ak ste človek, ktorý pracuje v kancelárii alebo v aute, prípadne ak spíte častejšie na boku tento model je priamo pre vás. Zároveň pri spánku na boku odporúčame vyšší anatomický vankúš napríklad model 8. Práve vďaka týmto výhodam patrí taštičkový matrac model 20 medzi najobľúbenejšie matrace Vegas na Slovensku vôbec. Pokiaľ však hľadáte ešte vyšší komfort a pohodlie, odporúčame porovnanie s ortopedickým matracom model Exkluzív 27.

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 150 kg
Tvrdosť (vrchná strana) stredne tvrdý
Tvrdosť (spodná strana) stredný
Výška bez poťahu 20 cm
Jadro matraca Vernestet S300
Počet pružín na m2 296
Látka poťahu Tencel
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 20 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 26 kg
Vhodná podložka Pevný alebo polohovateľný (max. do 40°) lamelový rošt

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.