Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X2

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X2

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:Exclusive X2
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4 týždne
Ušetríte: 30 % Bežná cena: 913,00 € 639,10 €
Technické parametre:
:

Typ matraca: taštičkový
Výška: 24 cm
Nosnosť: do 120 kg
Tvrdosť: 3 - stredný (vrchná strana)
  2 - stredne mäkký (spodná strana)
Záruka: 25 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

exclusive

Ortopedický taštičkový matrac Exclusive - model X2

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model X2

Najmäkší a najpohodlnejší matrac kolekcie Exclusive. Oproti modelu X1 obsahuje prírodné vrstvy latexu, vďaka ktorým získava nezameniteľný pocit komfortu. Perfektné usporiadanie maličkých taštičiek v počte až 2200 ks na matrac vytvára unikátne spojenie veľmi vysokého ortopedického efektu, fantastickej mäkkosti a dokonalej prispôsobivosti. Dve rôzne strany umožňujú matrac flexibilne otáčať podľa potreby. Ak sa vám nepáči spánok na mäkkej strane, stačí matrac jednoducho otočiť. Ideálnym podkladom je lamelový rošt s predpätými lamelami. Medzera medzi lamelami však nesmie byť väčšia ako 40mm. Rušenie počas otáčania, či vrtenia sa partnera počas noci je vďaka nezávislému systému pružiniek absolútne vylúčené. Záruka 25 rokov na nepreležanie taštičkového jadra je garanciou vašich najkrajších snov na dlhé roky.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model X2

Model Exclusive X2 odporúčame ľuďom, ktorí hľadajú luxusný, pohodlný spánok s pocitom najvyššej mäkkosti. Tým, že tento model patrí medzi najmäkšie matrace je vhodný pre citlivých ľudí a pre seniorov. Pre deti ho neodporúčame, keďže ich chrbtica sa len vyvíja a potrebuje preto tvrdú podložku. Starší ľudia naopak majú citlivejšiu pokožku, telo aj kosti, takže je pre nich na spánok vhodnejší mäkučký matrac, ktorý sa prispôsobí aj tým najmenším nerovnostiam. Matrac model X2 z kolekcie Exclusive je vhodný aj pre ľudí s vyššou potivosťou. Jeho kvality využije aj človek, ktorý často spáva na boku alebo aj klient, ktorý hľadá niektorú z tvrdostí len dočasne. Navyše kvalitný anatomický vankúš, napríklad model 8, ešte viac umocní relaxáciu krku a šije počas spánku na boku. Pokiaľ však hľadáte ešte vyšší komfort a pohodlie, odporúčame porovnanie s najlepším ortopedickým matracom Vegas - Exclusive X7.

Popis zloženia modelu X2

Jadro taštičkového matraca Exclusive X2 tvorí až 2200 pružiniek v bloku Medizone R2200. Na oboch stranách je vložená 3 cm hrubá latexová doska z prírodného latexu o hustote 65 kg/m3. Navyše na jednej strane je pod latexom ešte 1cm kokosovej dosky, ktorá vytvára vyššiu tvrdosť. Čerešničkou na torte je zlatistý poťah Premium Jacquard z hodvábnych a kašmírových vlákien, ktoré vytvárajú dokonale príjemný pocit počas spánku. Antistatická, antibakteriálna a vodoodpudivá úprava je samozrejmosťou, takisto ako možnosť odzipsovať a vyčistiť poťah.

Prečo si vybrať práve model X2

Exkluzívny vzhľad, mäkučký spánok, dokonalý ortopedický efekt a dve rôzne strany tvrdosti. Vďaka záruke 25 rokov na taštičkové jadro získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac Vám aj dodáme, a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Premium Jacquard Luxusný snímateľný poťah „Premium Jacquard“ (výplň 600 g/m2) s hodvábom, prešívaný trblietavými zlatistými vláknami kašmíru zabezpečuje ideálnu mikroklímu. Zabraňuje prežívaniu rôznych roztočov a plesní a má prirodzené antibakteriálne účinky. Má vynikajúce termoregulačné vlastnosti a poskytuje príjemný pocit v každom ročnom období. Poťah je tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou.
2 Climalatex Climalatex Sedem zón tvrdosti. Latex so zdokonalenou vodnou a vzdušnou reguláciou. Vďaka jedinečnému tvaru zvyšuje bodovú elasticitu matraca.
3 Kokosová doska Kokosová vrstva Kokosová vrstva – prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaný latexom.
4 Medizone R2200 Medizone R2200 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozloženie zón po dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Rozloženie pružín do tvaru včelieho plástu zvyšuje ortopedický efekt matraca a jeho maximálne prípustné zaťaženie.
5 Nábytková sieťka Nábytková sieťka Poistná medzivrstva. Rozdeľuje pružinový blok a mäkké vrstvy.
6 Latex Latex Výška – 3 cm. Prírodný latex – materiál získaný z miazgy kaučukovníka. Vyniká unikátnymi antialergickými a hygienickými vlastnosťami, zabezpečuje dokonalú priedušnosť a má dlhú životnosť.

 

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobit aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypocítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

 

Technická špecifikácia

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 120 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 3 - stredný
Tvrdosť (spodná strana) 2 - stredne mäkký
Výška vrátane poťahu 24
Jadro matraca Medizone R2200
Počet pružín na m2 550
Látka poťahu Premium Jacquard
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 25 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 27 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt