Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X6

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X6

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:Exclusive X6
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4 týždne
Ušetríte: 40 % Bežná cena: 1.703,00 € 1.021,80 €
Technické parametre:
:

Typ matraca: taštičkový
Výška: 34 cm
Nosnosť: do 160 kg
Tvrdosť: 3 - stredný (vrchná strana)
  5 - tvrdý (spodná strana)
Záruka: 20 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

exclusive

Ortopedický taštičkový matrac Exclusive - model X6

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model X6

Ak sú pre vás aj tie najluxusnejšie veci nedostačujúce a neustále vyžadujete niečo výnimočné, matrace X5 a X6 splnia vaše najtajnejšie sny o luxusnom a výnimočnom oddychu. Matrac X6 vám totiž okrem luxusného oddychu prináša aj exkluzívnu výšku až 34 cm. Pohodlný spánok na extra vysokom matraci zabezpečuje špeciálne jadro SkyPocket X3000 vytvorené nemeckými výskumníkmi. Či spávate na chrbte alebo na boku, ortopedické jadro sa okamžite prispôsobí zmene polohy tela a automaticky udržiava chrbticu v správnej zdravej polohe. Tento matrac z kolekcie Exclusive patrí medzi tie najvyššie na trhu a disponuje neuveriteľnou flexibilitou nastavenia správnej tvrdosti. Vďaka použitiu prírodnej kokosovej dosky z jednej strany a 5 cm vysokej latexovej vrstvy zo strany druhej má každá strana matraca rôznu tvrdosť. Ak vám teda nevyhovuje jedna zo strán, matrac si jednoducho otočíte. 20 ročná záruka od nemeckého výrobcu taštičkových jadier Agro vám garantuje fantastický spánok na dlhé roky. Luxus a exkluzivitu zvýrazňuje poťah s hodvábnymi a kašmírovými vláknami s mnohými výhodami. Nielenže sa dokonale ako hodvábna blúzka prispôsobuje okolitej teplote, jeho antialergické a antibakteriálne vlastnosti zabezpečujú zdravý a prirodzený spánok, jeho luxusný vzhľad navyše dodáva dokonalému produktu vážnosť a výnimočnosť, ktorú od neho vyžadujete. Matrac samozrejme potrebuje aj špeciálny podklad, aby ste mohli jeho vlastnosti využiť naplno. Odporúčame napríklad lamelový rošt Modern fix.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model X6

Luxusné vysoké matrace Vegas Exclusive nie sú určené pre každého smrteľníka. Matrac odporúčame ľuďom, ktorí hľadajú vysoké a luxusné lôžko. Keďže matrac disponuje mäkšou aj tvrdšou stranou, tvrdostne vyhovuje takmer každému. Matrac, ktorý bez problémov zvládne zaťaženie až 160 kg na jednu osobu je rovnako vhodný aj pre ľudí s nadmernou váhou. Pri častom spaní na chrbte odporúčame ako zdravotný doplnok anatomický vankúš model 14. Pokiaľ však nie je pre vás výška podstatná a hľadáte to najlepšie čo je momentálne na trhu k dispozícii, potom vám odporúčame porovnanie s matracom Exclusive X7.

Popis zloženia modelu X6

Matrac obsahuje 20 cm vysoké taštičkové jadro SkyPocket X3000 so špeciálnym usporiadaním taštičiek do tvaru včelieho plástu s počtom pružiniek na matrac až 3000 ks. Z jednej strany je jadro zakryté dvoma centimetrami prírodnej kokosovej dosky plne impregnovanej latexom, aby bolo zabezpečené prirodzené antibakteriálne a antialergické prostredie. Z druhej strany je použitá 5 cm hrubá latexová vrstva, ktorá sa postará o dodatočnú pružnosť a mäkkosť. Celý takýto produkt je zabalený pomocou technológie Tricover do polyamidovej sieťky, ktorá zabraňuje jeho predčasnému opotrebeniu a predlžuje životnosť výrobku. Pre maximálne prepojenie špičkového luxusného jadra matraca s vaším telom sa používa hodvábny poťah Premium Jacquard s kašmírovými vláknami a technológiou Sleep & Clean, ktorá zabezpečuje veľmi jednoduchú starostlivosť a čistenie.

Prečo si vybrať práve model X6

Matrac vyniká exkluzívnou výškou, výnimočným ortopedickým efektom a neuveriteľne luxusným vzhľadom. Kvalitu matraca dokladáme 20 ročnou zárukou na taštičkové jadro od nemeckej spoločnosti AGRO. Vďaka tomu získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac Vám aj dodáme, a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a toho, že vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Premium Jacquard Luxusný snímateľný poťah „Premium Jacquard“ (výplň 600 g/m2) s hodvábom, prešívaný trblietavými zlatistými vláknami kašmíru zabezpečuje ideálnu mikroklímu. Zabraňuje prežívaniu rôznych roztočov a plesní a má prirodzené antibakteriálne účinky. Má vynikajúce termoregulačné vlastnosti a poskytuje príjemný pocit v každom ročnom období. Poťah je tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou. Výrobca - Monks (Belgicko).
2 Latex Pro Latex Pro Výška 5 cm. Nový druh prírodného latexu, v ktorom sú jedinečné prirodzené vlastnosti materiálu mnohonásobne zosilnené. Zvýšená hustota a elasticita latex Pro vytvára osobitý komfort a  špeciálnu mikroklímu. Výrobca - Artilat (Belgicko). Vyrobené v Českej republike.
3 Nábytková sieťka Nábytková sieťka Poistná medzivrstva. Rozdeľuje pružinový blok a mäkké vrstvy.
4 SkyPocket X3000 SkyPocket X3000  Najvyšší pružinový blok s veľkým počtom nezávislých pružín malého priemeru. Husté usporiadanie pružín v tvare včelieho plástu zvyšuje ortopedický efekt matraca aj jeho nosnosť až do 160 kg na jedno lôžko. Výrobca - Agro (Nemecko).
5 Kokosová doska Kokosová vrstva Výška – 2 cm. Kokosová vrstva – prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaný latexom. Suroviny sa dovážajú zo Sri Lanky. Výrobca „Enkev“ (Holandsko).

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobit aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypocítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Výška – 5 cm. Prírodný latex – materiál získaný z miazgy kaučukového dreva (o hustote 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnosťami, zabezpečuje dokonalú prievzdušnosť a má dlhú životnosť. Suroviny sa dovážajú z juhovýchodnej Ázie. Výrobca „Artilat“ (Belgicko).Výška – 5 cm. Prírodný latex – materiál získaný z miazgy kaučukového dreva (o hustote 65kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnosťami, zabezpečuje dokonalú prievzdušnosť a má dlhú životnosť. Suroviny sa dovážajú z juhovýchodnej Ázie. Výrobca „Artilat“ (Belgicko).
 

Technická špecifikácia

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 160 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 3 - stredný
Tvrdosť (spodná strana) 5 - tvrdý
Výška vrátane poťahu 34
Jadro matraca SkyPocket X3000
Počet pružín na m2 750
Látka poťahu Premium Jacquard
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 20 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 27 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt