Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X7

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X7

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:Exclusiv X7
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4 týždne
Ušetríte: 40 % Bežná cena: 1.825,00 € 1.095,00 €
Technické parametre:
:

Typ matraca: taštičkový
Výška: 30 cm
Nosnosť: do 160 kg
Tvrdosť: 3 - stredný (vrchná strana)
  3 - stredný (spodná strana)
Záruka: 20 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

exclusive

Ortopedický taštičkový matrac Exkluzív - model X7

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model X7

Ak hovoríme o dokonalom spánku a tých najkrajších snoch, tak vždy myslíme taštičkový matrac model X7 z kolekcie Exclusive. Najvyšší počet taštičiek na jeden meter štvorcový na svete, najdokonalejší ortopedický efekt a hodvábny poťah s vláknami kašmíru spolu vytvárajú najúžasnejší matrac značky Vegas. Vďaka vysokému počtu maličkých taštičkových pružiniek je možné matrac položiť dokonca aj na polohovateľný elektrický rošt napríklad model Exkluzív Motor. Medzera medzi lamelami roštu nesmie presiahnuť 25 mm. Najvyšší ortopedický efekt sa postará o to, že či si na matrac ľahne útla slečna, alebo 160 kilogramový jedák, chrbtica bude vždy udržiavaná v dokonalej prirodzenej polohe. Rušenie počas otáčania, či vrtenia sa partnera počas noci je vďaka nezávislému systému pružiniek absolútne vylúčené. Navyše záruka 20 rokov na nepreležanie taštičkového jadra od renomovaného nemeckého výrobcu AGRO je garanciou vašich najkrajších snov na dlhé roky.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model X7

Matrace z kolekcie Exclusive nie sú určené pre každého. Ak sa uspokojíte len s tým najlepším a najdokonalejším a neradi robíte v živote kompromisy, taštičkový matrac model Exclusive X7 je práve pre vás. Najdokonalejší ortopedický efekt, vysoká nosnosť a zároveň jedinečná jemnosť taštičkového jadra Ultrapocket R4400 je zárukou unikátneho oddychu. Matrac je vhodný aj pre starších ľudí, ktorí potrebujú jemné a veľmi prispôsobivé lôžko. Dá sa povedať, že vďaka týmto výhodám je vhodný pre každého, kto si spánok chce užívať v každom okamihu. Počas spánku na boku odporúčame vyšší anatomický vankúš napríklad model 8, ktorý umožní dokonalú relaxáciu krku aj šije.

Popis zloženia modelu X7

Jadro taštičkového matraca model X7 tvorí až 4400 maličkých pružiniek. Aby sa dosiahlo dokonalé spojenie tela s najkvalitnejším pružinovým jadrom Vegas používajú sa výlučne prírodné veľmi mäkké latexové dosky po oboch stranách matraca. Zaroveň pre zvýraznenie najvyššej kvality a luxusu je použitý poťah Premium Jacquard. Zlatisté hodvábne a kašmírové vlákna sa postarajú o luxusný vzhľad a zároveň o dokonalý pocit počas spánku. Antistatická, antibakteriálna a vodoodpudivá úprava poťahu je samozrejmosťou, takisto ako možnosť rozzipsovania poťahu na dve časti a jednoduché čistenie.

Prečo si vybrať práve model X7

Najluxusnejší matrac na trhu s najvyšším ortopedickým efektom, najvyšším komfortom a pohodlím. Garanciou kvality je jedinečná 20 ročná záruka na taštičkové jadro od nemeckej spoločnosti AGRO. Vďaka tomu získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac vám aj dodáme a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Premium Jacquard Luxusný snímateľný poťah „Premium Jacquard“ (výplň 600 g/m2) s hodvábom, prešívaný trblietavými zlatistými vláknami kašmíru zabezpečuje ideálnu mikroklímu. Zabraňuje prežívaniu rôznych roztočov a plesní a má prirodzené antibakteriálne účinky. Má vynikajúce termoregulačné vlastnosti a poskytuje príjemný pocit v každom ročnom období. Poťah je tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou. Výrobca - Monks (Belgicko).
2
6
Latex Pro Latex Pro Výška - 5 cm. Nový druh prírodného latexu, v ktorom sú jedinečné prirodzené vlastnosti materiálu mnohonásobne zosilnené. Zvýšená hustota a elasticita Latex Pro vytvára osobitý komfort a špeciálnu mikroklímu. Výrobca - Artilat (Belgicko). Vyrobené v Českej republike.
3
5
Nábytková sieťka Nábytková sieťka Poistná medzivrstva. Rozdeľuje pružinový blok a mäkké vrstvy.
4 UltraPocket R4400 UltraPocket X3000 Výška – 13 cm. Exkluzívny nezávislý pružinový blok Ultrapocket R4400 (každá pružina je v samostatnej taštičke z netkanej textílie), hustota - 1100 pružín na m2, záruka na jadro je 20 rokov. Výrobca „AGRO“ (Nemecko).

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobit aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypocítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Technická špecifikácia

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 160 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 3 - stredný
Tvrdosť (spodná strana) 3 - stredný
Výška vrátane poťahu 30
Jadro matraca UltraPocket R4400
Počet pružín na m2 1100
Látka poťahu Premium Jacquard
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 20 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 27 kg
Vhodná podložka polohovateľný lamelový alebo pevný rošt