Vegas ortopedický taštičkový - Modern M2

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - Modern M2

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:vegas Modern M2
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
Ušetríte: 30 % Bežná cena: 581,00 € 406,70 €
Technické parametre:
:

Typ matraca:

taštičkový

Výška:

22 cm

Nosnosť:

do 150 kg

Tvrdosť:

3 - stredný (vrchná strana)

 

 

3 - stredný (spodná strana)

Záruka:

25 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

 

technológie

Ortopedický taštičkový matrac Vegas - Modern M2

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas model M2

Do najoceňovanejšej a najobľúbenejšej kolekcie matracov Modern patrí aj model M2. Unikátnosťou matraca je kombinácia tých najmodernejších materiálov, vďaka ktorým je produkt nadčasový. Vďaka vrchnej vrstve z najmodernejšieho penového materiálu Vegaflex MemoryFoam výborne rozkladá tlak a pôsobí ukľudňujúco na pokožku, svalový a krvný systém. Jadro matraca Medizone X1200 so zdokonalenou štruktúrou taštičkových pružín je zárukou vysokej ortopedickosti, nosnosti a dlhej životnosti. Poťah je vyrobený z najmodernejšej látky Smartcel s iónmi zinku. Taštičkový model M2 je vhodné položiť na lamelový rošt s medzerou medzi lamelami maximálne 4 cm napríklad model Komfort Flex Lux.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model M2

Vďaka tomu, že tento model patrí medzi mäkšie matrace, je vhodný pre seniorov a pre ľudí s citlivou pokožkou. Pre deti ho veľmi neodporúčame, pretože chrbtica dieťaťa sa vyvíja a potrebuje preto tvrdú podložku. Opačne je to u starších ľudí, ktorí majú citlivejšiu pokožku, kosti a telo, a preto im odporúčame tento mäkší matrac, ktorý sa prispôsobí aj tým najmenším nerovnostiam. Matrac model M2 je vhodný aj pre ľudí s vyššou potivosťou. Pri častom spánku na boku taktiež odporúčame tento model v kombinácii s kvalitným vyšším anatomickým vankúšom model 8. V prípade, že hľadáte dokonalý oddych a najvyšší ortopedický efekt odporúčame porovnanie s ortopedickým matracom model Exkluzív X7.

Popis zloženia modelu M2

Matrac disponuje taštičkovým jadrom Medizone X1200 usporiadaným do tvaru včelích plástov s počtom pružiniek až 1200 ks/matrac. Na oboch stranách je položená 3 cm hrubá vrstva pamäťovej peny Vegaflex MemoryFoam s hustotou 50 kg/m3 a tvrdosťou 1,5k Pa, čo je veľmi mäkký a príjemný materiál. Matrac je zabalený do poťahu Smartcel. Poťah obsahuje ióny zinku, vďaka ktorým poťah disponuje priaznivými kozmetickými účinkami na pokožku a podporuje jej regeneráciu. Váha vrchnej poťahovej látky je 300 g/m2. Poťah Smartcel sa dá odzipsovať po všetkých 4 stranách, rozdeliť na dve polovice a dá sa prať na 40°C. Taštičkový matrac model M2 je antialergický a hygienický.

Prečo si vybrať práve model M2

Super odolný a pritom veľmi pohodlný matrac vytvorený s použitím high-tech materiálu s tvarovou pamäťou. Znesie záťaž až do 150 kg a vytvára objímajúci efekt. Garanciou kvality je jedinečná 25 ročná záruka na taštičkové jadro. Vďaka tomu získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac vám aj dodáme a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Smartcel Poťah z úpletu Smartcel Sensitive obsahuje oxid zinku, ktorý má priaznivý kozmetickýefekt na pokožku a podporuje jej regeneráciu. Zinkové ióny predchadzajú hromadeniuprachových roztočov a vzniku zápachov.
2 MemoryFoam MemoryFoam Inovatívny materiál s tvarovou pamäťou, ktorý sa používa v leteckom a kozmickompriemysle. Disponuje zároveň viskozitou aj elasticitou, vďaka čomu navodí pocit beztiaže.
3 Nábytková sieťka Nábytková sieťka Ochranná vrstva, ktorá sa používa na oddelenie pružinového bloku od ďalších vrstievmatraca, chráni ich pred opotrebovaním.
4 Medizone X1200 Medizone X1200 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozloženie zónpo dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Rozloženie pružínv podobe včelieho plástu zvyšuje ortopedický efekt matraca a jeho maximálne prípustnézaťaženie.

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Technická špecifikácia

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 150 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 3 - stredný
Tvrdosť (spodná strana) 3 - stredný
Výška vrátane poťahu 22 cm
Jadro matraca Medizone X1200
Počet pružín na m2 296
Látka poťahu Smartcel Sensitive
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 25 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 25 kg
Vhodná podložka Nepolohovateľný lamelový alebo pevný rošt