Spálne Jelínek

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 
JELONEK_Flabo_HR_ja_web.jpg lavista1.jpg loznice-z-masivu-dalila-lux1.jpg loznice-z-masivu-elen1.jpg loznice-z-masivu-gabriela1.jpg loznice-z-masivu-michaela1.jpg loznice-z-masivu-pavla2.jpg loznice-z-masivu-rachel.jpg loznice-z-masivu-rebeka2.jpg loznice_amanta1cm.jpg
 
 

Spálne Jelínek

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Spálňa AMANTA - ilúzia levitácie. Masívny dub.
Postel FLABO - dokonalosť a luxus ako v oblakoch.
Spálňa DALILA postel 180 čelo vysoké obdĺžnikové otvory sa vyrába z masívneho dubu alebo buku v hrúbke materiálu 40 a 25mm. Spálňu DALILA ponúkame svojim zákazníkom v niekoľkých farebných prevedeniach a rozmeroch.
Postel DALILA LUX 180 čelo vysoké štvorcové otvory - hrúbka masívu 40 mm.
Spálňa RÁCHEL 180 je vyrábaná z masívneho dubu a buku v hrúbke materiálu 40 a 25mm. Lôžka sú vyrábané v niekoľkých rozmerových radoch.
GABRIELA PLUS - masív dub a buk. Výška plochy na ležanie 56-68cm.
Spálňa PAVLA je zástupcom klasickej spálne z masívneho buku a dubu . Spálňu Pavla ponúkame svojim zákazníkom už niekoľko rokov . Napriek tomu je táto stálica jednou z najžiadanejších spální .
Luxusná spálňa MICHAELA je prepracovaná k dokonalosti . Nadčasový dizajn sa snúbi s úžitkovými vlastnosťami ako je pevnosť , stabilita a špičkové opracovanie masívneho dreva .
Elegantne prepracovaná línia zaraďuje spálňu ELEN medzi luxusné spálne z masívneho DUBA a BUKU .
Doprajte si kráľovské poležanie . Už naši predkovia si uvedomovali silu a pozitívnu energiu vyžarujúcu z masívneho dreva . Dokonalá prepracovanosť masívneho dreva umocňuje osobitý dizajn spálne REBEKA .
Spálňa GABRIELA - masív buk, dub.Výška plochy na ležanie 47-59cm.