Stoličky - strana 2

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 


Stoličky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerý druhov poťahových látok na operáky i sedáky.
Stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerý druhov poťahových látok na operáky i sedáky.
Jedálenskú stoličku LAURA dodávame morenú do všetkých dezénov drevin podla vzorkovníka. Stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerých druhov poťahových látok na opierky aj sedáky.
Jedálenská stolička Kolín je vyrobená z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerých druhov poťahových látok na operáky i sedáky.
Jedálenská stolička Klaudia je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenská stolička Z 123 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
70,00 €
Jedálenská stolička Z 75 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
69,00 €
Jedálenská stolička Z 91 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
74,21 €
Jedálenská stolička Z 103 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
66,71 €
Jedálenská stolička Z 71 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
70,42 €
Jedálenská stolička Z 506 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
104,17 €
Jedálenská stolička Z 510 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
142,35 €
Jedálenská stolička Z 515 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
74,21 €