O nás

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 
1.georgia_konf_stolik_2Z.jpg _DSC6728_TILIA_web_350.jpg _DSC7035_APARTMAN_LOTA_kasmir_KASMIR_FJORD_ore.jpg _DSC7273_LOTA_kasmir_KASMIR_FJORD-1920x1080_ore.jpg _DSC9762_BIBIANA_web.jpg ARADUZA_vanilka_DUB_VANILKA_web.jpg ARADUZA_vanilka_VANILKA_web.jpg Corona1_web.jpg Corona_web_350.jpg girone_0001_web.jpg miotto_Royal_baldur_web.jpg Z_2845.velky.jpg Z_2861.velky.jpg Z_Georgia_ks_2Z.jpg
 
 

O nás

Vznik predajne nábytku.

Spoločnosť UNI - MIER, nábytok  vznikla v r. 1999  ako predajňa nábytku , ktorá sa pôvodne špecializovala na navrhovanie a zariaďovanie interiérov nábytkom bývalého nábytkárskeho závodu Mier, a.s. Topoľčany , dnes najznámejšieho a najväčšieho výrobcu nábytku na Slovensku - spoločnosti DECODOM Topoľčany.

Poloha:

Naša predajňa nábytku sa nachádza na ulici Zlatovská č.9 , Trenčín /pri ceste po dialnici z Bratislavy do Žiliny  a zjazde z diaľnice je táto ulica dobre značená / v  obchodnom stredisku Úspech na 1.poschodí. Pred predajňou je dostatok miesta na parkovanie bez poplatku.

Sortiment predajne.

Postupne sa sortiment našej predajne rozširoval  o ďaľšie druhy nábytku a ďaľších  značkových výrobcov, ktorých teraz  zastupujeme  a ponúkame ich výrobky.  V dnešnej dobe predávame sortiment viac ako 25  výrobcov nábytku .Snažíme sa ponúkať a vystavovať najmä nábytok slovenských výrobcov .Pokiaľ existuje druh nábytku, ktorý sa na Slovensku nevyrába, ponúkame nábytok značkových českých výrobcov , nábytok zo Slovinska a ďaľších krajín Európy.

Ponúkaný sortiment:

Kuchyne.

Zaoberáme sa návrhom a zariaďovaním interiérov, hlavne návrhmy kuchynských liniek, ich  dodávkou a  montážou. Naše komplexné služby zahŕňajú zameranie priestoru, grafický návrh kuchyne , návrh inštalácií, dopravu a  montáž .Výrobcom kuchýň, ktoré ponúkame je spoločnosť Decodom,  Topoľčany - najväčší slovenský výrobca nábytku.Je to náš vysoko profesionálny partner, ktorého kuchyne sú dizajnom, kvalitou a technickými riešeniami  na najvyššej odbornej úrovni. Spoločnosť DECODOM je držiteľom prestížnych ocenení nadštandartnej kvality výrobkov - Slovak Gold Exclusive a Superbrands .

Drezy , batérie a kuchynské spotrebiče.

Súčastou zariadenia kuchyne je aj výber kuchynských drezov, batérií a vstavaných alebo voľne stojacich spotrebičov. Ponúkame Vám drezy a batérie od značkových firiem Franke - Švajčiarsko, Blanco - Nemecko, Teka, Schock, Elleci. Sortiment kuchynských spotrebičov ponúkame od firiem Gorenje, Mora, Beko, Nardi, Franke .Najnovšie modely digestorov ponúkame od firmy ELICA.

Pracovné dosky.

Sortiment klasických pracovných dosiek s postformingovou  alebo ABS hranou dopĺňame exkluzívnymi pracovnými doskami od firmy KLIEŠTIK. Firma Klieštik je spracovateľ a dodávateľ technického kameňa Zodiac od firmy DuPont.Máme  skúsenosti so zabudovaním týchto exkluzívnych kameňových dosiek do plánovaných kuchýň Decodom.

Stoly a stoličky.

Súčasťou kuchyne sú aj stoličky a kuchynské stoly. Ponúkame drevené  masívne slovenské ohýbané stoličky od firmy Paspol, od českej firmy BRADOP, " Thonet-ky" od značkového tradičného českého  výrobcu TON, od firmy IKTUS Česká republika, dizajnové  stoličky od Slovinskej firmy MIOTTO,  kovové a plastové stoličky z Talianska alebo firmy MIOTTO.

Stoly z masívneho dreva ponúkame od slovenského výrobcu - firmy Karpiš, Stoly designové od firmy - MIOTTO, moderné stoly vo vysokom lesku od firmy WE-TEC, dyhované stoly od firmy - Paspol, laminované  z Decodomu.

Obývačkový nábytok.

Okrem moderného a cenovo veľmi prístupného obývačkového nábytku z laminovanej drevotrieskovej dosky,  a vákuovo lisovaných predných plôch z Decodomu , ponúkame aj obývačky z masívneho dubu a buka  od firmy Jelínek, masívne aj dyhované obývačky českého výrobcu Jitona, do tradičného výrobcu Dřevotvar Znojmo , od firmy Tribyt , moderné obývačkové solitéry od firmy MIOTTO.

Študentské izby , jedálne, predsiene a  kancelársky nábytok.

Máme veľa spokojních zákazníkov, ktorým sme dodávali spáľňové zostavy, jedálne , predsiene, detské, či študentské izby. Na výber sú laminované, vákuovo lisované, dyhované alebo masívne predné plochy od už spomenutých výrobcov.

Veľmi obľúbené je v súčastnosti apartmánové zariaďovanie, pri ktorom vieme v tom istom štýle a dizajne zariadiť celý byt či dom, od predsiene cez  kuchyňu a jedáleň, detskú izbu, spálňu, obývačku, pracovňu vrátane kúpelne.

Matrace , rošty , ortopedické vankúše.

Najviac predávaným sortimentom našej predajne sú matrace rošty , postele a spáľňové doplnky.

Špecializujeme sa  na predaj ortopedických zdravotných matracov.V našej predajni si môžete reálne vyskúšať ortopedické zdravotné matrace od 5-tich výrobcov - firiem Vegas, Materasso, Matratex, Jelínek, Ahorn . Máme na výber na vyskúšanie 22 typov matracov v posteliach , na ktorých si môžete poležať a skúšať koľko sa Vám zachce.Na výber  sú penové, latexové, z kvalitných prírodných pien , studených pien, s taštičkovou pružinou , s lamelovýmm jadrom a roznášacími vrstvami . Keďže kvalitný spánok Vám zabezpečuje kvalitný matrac a pod ním kvalitný rošt , máme na vyskúšanie a niekoľo typov roštov, latové , lamelové , polohovacie manuálne aj motorové rošty.Obľúbeným doplnkov sú aj matracové chrániče a ortopedické tvarované vankúše.Naším  prvoradým cieľom je  doporučiť Vám matrac, ktorý najlepšie spľňa Vaše požiadavky na zdravý spánok podľa individuálnych potrieb každého z Vás.

Spálňový nábytok.

Ak hľadáte moderné čisté línie za dobrú cenu, máme tu spálne na výber z  laminovanej dosky , alebo spálne z MDF dosky s vákuovo nalisovanými fóliami s rôznymi drevnými dekórmi alebo v uni -  farbách od firmy DECODOM. V porovnaní pomeru ceny a kvality materiálu a technického riešenia výrobku , je to najlepšia ponuka v tomto segmente na trhu. Ak hľadáte spálňu v provensálskom štýle máme aj tu zastúpenie za veľmi dobré ceny .

Spálňový nábytok spoločnosti Jitona – Soběslav ponúka 2 kolekcie nábytku.

JITONA Design Collection prináša zákazníkom moderný dyhovaný nábytok navrhnutý renomovanými dizajnérmi. Nábytok je ako stvorený pre ľudí, ktorí milujú čisté tvary , neopakovateľnú krásu kresby pravej drevenej dýhy a spoľahlivú techniku ukrytú vo vnútri.

JITONA Classic Collection predstavuje originálny štýlový nábytok z masívneho dreva , ktorý oslovuje zákazníkov všetkých generácií. Nábytok z edície  Classic Collection sa opiera o nadčasový dizajn a všetko, čo milujeme na masívnom dreve.

JITONA a.s. zaujímá významné postavení na európskom trhu nábytku. Je najväčšou českou firmou vyrábajúcou a exportujúcou nábytok.