kuchyne na mieru

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 
_DSC4722_TILIA_CASHMIRE__1web_350.jpg _DSC5206_JELA_web_250.jpg _DSC5258_LOTA_FJORD-CEMENT_web_350.jpg _DSC5322_CORA_web_350.jpg _DSC5409_JELA_musla_web_350.jpg _DSC6728_TILIA_web_350.jpg _DSC9586_GALA_web_350.jpg _DSC9762_BIBIANA_web.jpg ARADUZA_vanilka_DUB_VANILKA_web.jpg ARADUZA_vanilka_VANILKA_web.jpg DONA_web_350_2.jpg IRIS_web_350.jpg katy2.png
 
 


Kuchynské linky

Zoradiť produkty podľa:
Zobraziť na stránku:
 
Kuchyňa ESTER sa vyrába vo farebných vysoko lesklých prevedeniach ako aj v drevných dekoroch.Dvere sú z 19 mm hrubej MDF- vákuovo lisovanej fóliou. Dvierka majú veľmi praktickú údržbu.Cena kuchyne závisí od technického riešenia.Grafický návrh vypracujeme.
Kuchyňa ELIS je originálna a nevšedná. Vyrába sa vo vysoko lesklých prevedeniach ako aj v drevných dekoroch.Dvere sú z 16 mm hrubej MDF- vákuovo lisovanej fóliou.Cena kuchyne závisí od technického riešenia.Grafický návrh vypracujeme.
KATY Kuchyňa pre milovníkov provensálskeho štýlu.
MANILA Ideálna pre interiér kuchyne vidieckeho štýlu. Hladké predné plochy oživujú jemné plytké drážky, vytvárajúce dojem lamelovej výplne. Vyberte si. Svetlé odtiene vytvárajú sviežu a uvoľňujúcu atmosféru, tmavšie odtiene majú upokojujúci tradičný ráz
Možno má ohnivé meno, no napriek tomu je mierna a jednoduchá. Toto je kuchyňa pre prakticky zmýšlajúcich. Moderný vzhľad, striedma a čistá elegancia.
Nechajte sa inšpirovať prírodou pomocou kuchyne Cora.Nadčasový dizajn hladkých predných plôch a technické prevedenie ABS hrán je zárukou nekončiacej spokojnosti.
Strohá kuchyňa Zora poteší každé minimalistické oko. Je radosť ju plánovať. Pasuje k nej všetko, na čo si pomyslíte.
Pre moderný dizajn kuchyne. Charakteristické rovné a hladké línie dobre komunikujú s lesklými spotrebičmi či výraznejšími farbami stien.
Favorit medzi našimi kuchyňami a najvyhľadávanejší model vôbec. Čisté línie a špecificky zaoblené hrany dverí sú dôležitým rysom dizajnu.
Kuchyňa, ktorá v sebe spája klasiku, eleganciu a tradičné materiály s najmodernejším technologickým spôsobom výroby. V zaujímavých zostavách dáva klasickému štýlu moderný ráz.
Štýlové predné plochy, frézované s jemným oblúkom v piatich drevodekoroch. Astória pôsobí vkusne v každom prevedení a v každom interiéri. Eleganciu miestnosti ešte stupňujú horné skrinky s presklenými dverami a vnútorným osvetlením.
Tvar dverí pre zdôraznenie štýlu kuchyne spraví veľmi veľa. Elegantná frézovaná Bibiana vytvára kuchyňu nevšednú a elegantnú. Nezabudnite kombinovať so štýlovými úchytkami a štýlovým rustikálnym digestorom.
Kuchyňa GALA - dvere sú z LDTD dosky hrúbky 18 mm, hrany ABS, úchytka na hrane dverí.
TILIA -dvierka v hrúbke 18mm - MDF doska lakovaná UV lakom, úchytka na hrane dverí.
JELA - dvierka v hrúbke 18mm - MDF + vákuom lisovaná fólia.
IRIS - minimalistický moderný dizajn, najvyššia kvalita, lakovaná UV lakom.
LOTA Nevšedné farby , klasicko moderný dizajn.