TILIA - nábytok, kuchyňa | unimier.sk

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

MODERNÉ KUCHYNE

TILIA

Výrobca:DECODOM
Kód produktu:TILIA
Vaša cena: Zistiť cenu
Technické parametre:

TILIA

TILIA - kuchynská linka s úchytkami na hrane dverí.

Dvierka v hrúbke 18mm - MDF doska lakovaná UV lakom, úchytka na hrane dverí.

  • úchytky, ktorá je osadená do hrany dvierok.
    Materiál dvierok je špeciálna laminovaná MDF doska pri výrobe ktorej je  používaná inovatívna UV technológia. Konečná úprava povrchu na  vysoký lesk alebo supermat  tento materiál zaraďuje do kvalitatívne najvyššej skupiny. Kvalitnou povrchovou úpravou sú odstránené nežiaduce odtlačky prstov. Povrch dvierok spája perfektný vzhľad s dokonalým pocitom na dotyk.

  • Individuálne riešenie

  • Vysoká úroveň kuchýň zohľadňuje individuálne nároky našich zákazníkov. Rôznorodosť farebných vyhotovení a ich vzájomné kombinácie vyčaria vo vašej kuchyni pohodu a harmóniu.

  • Ako jediný výrobca na Slovensku používame pri opracovaní hrán revolučnú laserovú technológiu. Výhodou laserového opracovanie je bezchybný spoj, ktorý okrem vysokej dizajnovej hodnoty, prináša aj praktický význam. Spoj je vodotesný, kompaktný, odolný voči teplu a preto mu nehrozí odlepenie ani pri umiestnení v blízkosti elektrospotrebičov alebo tepelných zdrojov.

Farebné prevedenia: Kaschmir lakovaná supermat -  Biela lakovaná vysoký lesk - Biela lakovaná supermat         

 Perla šedá lakovaná vysoký lesk    - Vanilka lakovaná vysoký lesk - Chilli lakovaná vysoký lesk - Čierna lakovaná supermat    

Šedý kameň lakovaná supermat - Šedá lakovaná supermat