Stoličky

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 


Stoličky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Aventino jedálenská stolička - biela, tmavo hnedá, čierna, oranžová
225,00 €
Salice kreslo - jedálenské kreslo koženka a látka s teflónovou úpravou
Nemý sluha - masív buk
Jedálenská stolička Z 103 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
66,00 €
Detská rastúca stolička na kŕmenie prírodná - ružová.
105,00 €
Detská rastúca stolička na kŕmenie čierno - zelená.
105,00 €
PAVIA jedálenská stolička - biela, tmavo hnedá, čierna, šedá
AVIANO kreslo - pohodlné jedálenské kreslo v látky s teflónovou úpravou
Stolička TRESSA - moderná jedálenská stolička v látke s teflónovou úpravou
Stolička ROMEO - jedálenská stolička v látke s teflónovou úpravou
BASTIA jedálenská stolička - Teflónová látka, ružovo zlaté nohy
PAVIA -F jedálenská stolička -
Kreslo COLLI II - pohodlné otočné kreslo
Kreslo DUOMO - pohodlné kreslo
Kreslo PALESTRO - klasické pohodlné kreslo
Kreslo SALERNO - moderné pohodlné kreslo
Barová stolička 3123 TN je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadol. Možnosť výberu morenia a poťahov
Barová stolička 3625 T je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadol. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenská stolička 33625 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadol. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenská stolička 3627 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadol. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenská stolička 3622 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenská stolička Ráchel je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadol. Možnosť výberu poťahovej látky a odtieňa dreva.
Anatomicky tvarovaná stolička ABRA EXTRA vysoká, ktorú si môže zákazník objednať aj s podrúčkami.PREVEDENIE: ohýbané časti nábytku - vrstvený ohýbaný BUK.
Stolička ABRA je anatomicky tvarovaná stolička, ktorú si môže zákazník objednať aj s podrúčkami.PREVEDENIE: ohýbané časti nábytku - vrstvený ohýbaný BUK
Jedálenská stolička 3160 je kvalitná buková stolička s čalúneným sedákom a operadlom.
Jedálenská stolička 3621 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenskú stoličku 871 dodávame morenú do všetkých dezénov drevin podla vzorkovníka. Stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerých druhov poťahových látok na opierky aj sedáky.
Jedálenská stolička 3123 N je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadol. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenská stolička 3160 A - kvalitná - buková, ohýbaná s područkami, s čalúnením.
Stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerý druhov poťahových látok na operáky i sedáky.
Stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerý druhov poťahových látok na operáky i sedáky.
Jedálenskú stoličku LAURA dodávame morenú do všetkých dezénov drevin podla vzorkovníka. Stoličky sú vyrobené z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerých druhov poťahových látok na opierky aj sedáky.
Jedálenská stolička Kolín je vyrobená z kvalitného bukového masívu. Môžete si vybrať z viacerých druhov poťahových látok na operáky i sedáky.
Jedálenská stolička Klaudia je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
Jedálenská stolička Z 123 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
70,00 €
Jedálenská stolička Z 75 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
69,00 €
Jedálenská stolička Z 91 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
74,21 €
Jedálenská stolička Z 103 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
66,71 €
Jedálenská stolička Z 71 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom. Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
70,42 €
Jedálenská stolička Z 506 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
104,17 €
Jedálenská stolička Z 510 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom a operadlom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
142,35 €
Jedálenská stolička Z 515 je kvalitná drevená stolička vyrobená z masívneho buku s čalúneným sedákom . Možnosť výberu morenia a poťahovej látky.
74,21 €