Prezident extra lux T4 Materasso 16 cm

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace penové

Prezident extra lux T4 Materasso 16 cm

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:PREZIDENTEXTRALUXT4/16
186,00 €
Technické parametre:
:

Prezident extra lux - vhodný ako detský matrac

Tvdosť Výška Nosnosť Záruka Rošt
T3 16 cm 95 kg 3 roky lamelový rošt
T4 16 cm 130 kg 3 roky lamelový rošt

 

 

 

 

 

Zloženie

NIGHTFLY

1

NIGHTFLY – pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou metódou. Vyniká vysokou bodovou elasticitou a odolnosťou voči deformáciám. Pri použití v matraci sa stane jeho povrch príjemný, so zabezpečením optimálnej opory chrbtice. Prepracovanejší proces vypeňovania peny NIGHTFLY jej dáva výnimočný komfort.

 

PUR PENA 2

Tvrdosť T3  PUR-PENA  s hustotou 28 kg/m3 - patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov; jej vlastnosti sa používaním menia. Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní. Je vyrábaná z kvalitných surovín a ma­teriálov, bezpečnou technológiou nepoškodzujúcou ozónovú vrstvu. Je to zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa v detských postieľkach, v nemocniciach a aj v našich matracoch. Problém pri životnosti PUR-pien je požívanie nízkych hustôt iba okolo 20 kg/m3 v nosných častiach matracov. V našich výrobkoch nepoužívame PUR-penu nižšej hustoty ako (25 kg/m3).

Tvdosť T4  - ELIOCELL pena s hostotou 35 kg/m3

Kokosová doska 3  Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaných latexom.
 
   

Poťah

Aloe vera

4 ALOE VERA Poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Pranie do 60?°C.

 

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-40%,podľa toho, či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.