Prezident polargel Materasso

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace penové

Prezident polargel Materasso

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:PREZIDENTPOLARGEL
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-2 týždne
242,30 €
Technické parametre:
:

Prezident polargel

Tvdosť Výška Nosnosť Záruka Rošt
mäkšia       lamelový, pevný,
tvrdšia 19 cm 160 kg 7 roky lamelový, pevný

 

 

 

 

 Zloženie

Polargel, 1

 

 

Absolútna novinka. Z výskumu koloidných systémov sa zrodila pena PolarGel. Jedná sa o celkom netoxickú penu, bez akýchkoľvek nestálych prchavých substancií. PolarGel pena je svieža a chladivá.
Je vysoko elastická a maximálne komfortná. Pri použití, ako vrchná vrstva jadra matraca, zabezpečí táto pena neopakovateľný pocit sviežosti. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s viscoelastickou „lenivou“ penou, kde úplne eliminuje jej hrejivosť. Spánok na matraci s penou PolarGel bude jedinečnou osviežujúcou relaxáciou.

 

 

     
Kokosová doska 2  Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaných latexom.
 
   

Poťah

BAMBOO

3 BAMBOO je matracová látka utkaná z prírodného bambusového vlákna, bavlny a polyesteru. Tento nový materiál je šetrný voči životnému prostrediu a má vlastnosti, ktoré sú optimálne pre využitie v matracoch. Je hodvábne mäkký a príjemný na dotyk. BAMBOO prirodzene odpuzuje mikroorganizmy a je nekrčivý. Látka je prateľná do 60?°C.

 

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-40%,podľa toho, či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.