SPINAL DUO

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace penové

SPINAL DUO

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:SPINALDUO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
288,00 €
Technické parametre:
:

SPINAL DUO

Jedinečný matrac, vhodný pre partnerov rôznych proporcií a nárokov na tuhosť.

Je riešením pre všetky páry, ktoré trvajú na matraci v celku na veľkú posteľ, pričom ani jeden z nich nemusí robiť kompromis v požadovanom komforte a kvalite spánku. Rozdielna tuhosť je dosiahnutá unikátnym riešením: použitím rôznych typov prerezávania jadra v jednej časti matraca oproti druhej. Takto dosahujeme použitím úplne rovnakých materiálov v celom matraci rozdielnu tuhosť jednej polovice matraca voči druhej. Konštrukcia narezania, okrem zabezpečenia rozdielneho komfortu v jednom veľkom jadre, funguje aj v ďalšom smere veľmi zaujímavo a prospešne pre naše telo počas spánku. Jemne naťahuje chrbticu, stavce a uvoľňuje platničky, čo prispieva k zlepšeniu ich regenerácie a výživy. Týmto prierezom je povrch výrazne prevzdušnený, pri spánku vylúčene tekutiny z matraca rýchlo odchadzajú do okolitého prostredia a v matraci sa udržuje suchá klíma- základný predpoklad dlhodobo čistého a antialergického prostredia bez roztočov. Absolútny komfort a prispôsobenie povrchu zabezpečí vrchná vrstva matraca tvorená penou GREENGEL. Stredná časť jadra je z peny NIGHTFLY, vďaka ktorej sa matrac ideálne prispôsobí telu a poskytne chrbtici maximálnu oporu, aby bola podopretá v optimálnej polohe počas spánku. Spodná časť jadra je zo studenej peny vysokej hustoty vyznačujúcej sa vysokou pružnosťou.

 

 

Typ matraca:  penový, výška 27 cm , nosnosť T3/4 do 150 kg,  záruka 5 roky,  doporučený rošt: pevný s menšími medzerami alebo  lamelový.

Zloženie

Poťah    poťah THERMOBALANCE prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textília a uši na uchopenie;

Vrchná doska: vysokopružná pena GREENGEL;

Stredná doska: pena NIGHTFLY s rozdielnym prerezávaním jednej polovice matraca oproti druhej zabezpečí oporu chrbtice v každej polohe aj pre partnerov s rozdielnymi hmotnosťami;

Spodná doska: komfortná studená pena s vysokou hustotou 45 kg/m3; FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti; doporučený rošt – lamelový, pevný .