Biogreen bio-ex T3 Materasso

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace taštičkové

Biogreen bio-ex T3 Materasso

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:BIOGREENBIOEXT3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-2 týždne
196,00 €
Technické parametre:
:
Matrac Biogreen Bio-ex je jedným z našich najpredávanejších matracov. Prečo?

Je to matrac, ktorý spĺňa požiadavky komfortného spania a dobrej ceny .

Technológia taštičkovej pružiny, na ktorej je kokosová doska a vrstva kvalitnej biogreen 7 -zónovej peny zaručuje

výborné ortopedické vlastnosti, primeranú tvdosť, nepreležateľnosť a zároveň vzdušnosť matraca.

Možno ho objednať v  dvoch  tvrdostiach :

T3 pre ženy a ľudí s nižšou hmotnosťou 

T4 pre ľudí s vyššou  hmostnosťou až do 130 kg.

Matrac je obojstranný - rovnako tvrdý na oboch stranách.

Čo je dôležité, aby Vám matrac dlho a v dobrej kvalite slúžil?

Je dobré zvyknúť si vždy pri výmene posteľného prádla matrac otočiť na druhú stranu a pretočiť ho aj po dĺžke - tam, kde bola hlava -tam  budú nohy.

Ďaľšou dôležitou vecou je , aby bol matrac umiestnený na rošte , teda nie na rovnej doske. Vhodný rošt je latový rošt v ráme.

Pri takejto starostlivosti Vám matrac bude poskytovať dlhodobo  dobrý a kvalitný spánok.

Tvdosť:  T3  Výška : 20cm Nosnosť: 110 kg  Záruka: 3 roky Doporučený rošt: latový, lamelový

Zloženie

Pružinový blok
Tašťičkové
1
Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie. K vlastnostiam, ktoré má klasická „Bonell pružina“ pridáva lepšie ortopedické schopnosti, keďže väčší počet pružín a ich rozloženie do 7 zón podľa tuhosti (FYZIOSYSTÉM) dokáže telo skopírovať do optimálnej ortopedickej polohy. V matraci sa ich nachádza 350, u exkluzívnych modelov je to až 1000. Takýto vysoký počet samostatne pôsobiacich ortopedických bodov vám priniesie komfort, ktorý vám zaručí radosť zo spánku. Vhodné na pevný rošt.
 
Biogreen
2
 
Firma MATERASSO má výhradné zastúpenie výrobcu peny pri používaní a predaji BIOGREEN-u vo svojich výrobkoch v SR a dalších krajinách EÚ. Pena BIOGREEN je v ponuke našej spoločnosti už niekoľko rokov a jej kvalita je potvrdená mnohými spokojnými zákazníkmi. Materiály s nápadne podobným názvom sú iba pokusom využiť dobré meno tohto materiálu. Ich kvalita je v mnohých prípadoch sporná. Na pene BIOGREEN sa ukazuje, že spojenie najmodernejších technológií a obnoviteľných prírodných zdrojov je možné aj v oblasti výroby matracov. Toto spojenie nielen šetrí náš ekosystém, ale zároveň prináša aj časť prírody do našich spální. Suroviny vyrábané z ropy sú v tejto pene nahradené prírodným materiálom – ricínovým olejom, ktorý sa už roky využíva vo farmácii. Rastliny, z ktorých sa vyrába, prijímajú počas svojho rastu energiu zo zeme a slnka, ktorá sa potom prostredníctvom oleja dostáva aj do našich matracov. Pena BIOGREEN je napustená výťažkom z ALOEVERA, ktorý prirodzene zvyšuje hygienu matraca. Tieto výťažky totiž likvidujú roztoče a baktérie. Zároveň dodávajú matracu charakteristickú arómu, ktorá môže časom odvetrať.
 
Kokosová doska
3
 Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaných latexom.
 
 
 
Poťah
ALOE VERA
4
ALOE VERA Poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Pranie do 60?°C.

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-40%,podľa toho, či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.