Biogreen bio-ex T3 Materasso

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace taštičkové

Biogreen bio-ex T3 Materasso

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:BIOGREENBIOEXT3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1-2 týždne
196,00 €
Technické parametre:
:
BIOGREEN BIO EX T3  - taštičkový matrac s prírodnou penou Biogreen a Seacell vláknom.

Je to matrac, ktorý spĺňa požiadavky komfortného spania a dobrej ceny .

Technológia taštičkovej pružiny, na ktorej je kokosová doska a vrstva kvalitnej biogreen 7 -zónovej peny zaručuje

výborné ortopedické vlastnosti, primeranú tvdosť, nepreležateľnosť a zároveň vzdušnosť matraca.

Možno ho objednať v  dvoch  tvrdostiach :

T3 pre ženy a ľudí s nižšou hmotnosťou 

T4 pre ľudí s vyššou  hmostnosťou až do 130 kg.

Matrac je obojstranný - rovnako tvrdý na oboch stranách.

Čo je dôležité, aby Vám matrac dlho a v dobrej kvalite slúžil?

Je dobré zvyknúť si vždy pri výmene posteľného prádla matrac otočiť na druhú stranu a pretočiť ho aj po dĺžke - tam, kde bola hlava -tam  budú nohy.

Ďaľšou dôležitou vecou je , aby bol matrac umiestnený na rošte , teda nie na rovnej doske. Vhodný rošt je latový rošt v ráme.

Pri takejto starostlivosti Vám matrac bude poskytovať dlhodobo  dobrý a kvalitný spánok.

Tvdosť:  T3  Výška : 21cm Nosnosť: 110 kg  Záruka: 3 roky Doporučený rošt: latový, lamelový

Zloženie :

Taštičkový pružinový blok

Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie. K vlastnostiam, ktoré má klasická „Bonell pružina“ pridáva lepšie ortopedické schopnosti, keďže väčší počet pružín a ich rozloženie do 7 zón podľa tuhosti (FYZIOSYSTÉM) dokáže telo skopírovať do optimálnej ortopedickej polohy. V matraci sa ich nachádza 350, u exkluzívnych modelov je to až 1000. Takýto vysoký počet samostatne pôsobiacich ortopedických bodov vám priniesie komfort, ktorý vám zaručí radosť zo spánku. Vhodné na pevný rošt.

Biogreen

Firma MATERASSO má výhradné zastúpenie výrobcu peny pri používaní a predaji BIOGREEN-u vo svojich výrobkoch v SR a dalších krajinách EÚ. Pena BIOGREEN je v ponuke našej spoločnosti už niekoľko rokov a jej kvalita je potvrdená mnohými spokojnými zákazníkmi. Materiály s nápadne podobným názvom sú iba pokusom využiť dobré meno tohto materiálu. Ich kvalita je v mnohých prípadoch sporná. Na pene BIOGREEN sa ukazuje, že spojenie najmodernejších technológií a obnoviteľných prírodných zdrojov je možné aj v oblasti výroby matracov. Toto spojenie nielen šetrí náš ekosystém, ale zároveň prináša aj časť prírody do našich spální. Suroviny vyrábané z ropy sú v tejto pene nahradené prírodným materiálom – ricínovým olejom, ktorý sa už roky využíva vo farmácii. Rastliny, z ktorých sa vyrába, prijímajú počas svojho rastu energiu zo zeme a slnka, ktorá sa potom prostredníctvom oleja dostáva aj do našich matracov. Pena BIOGREEN je napustená výťažkom z ALOEVERA, ktorý prirodzene zvyšuje hygienu matraca. Tieto výťažky totiž likvidujú roztoče a baktérie. Zároveň dodávajú matracu charakteristickú arómu, ktorá môže časom odvetrať.

Seacell vlákno.

Podobné vlastnosti ako kokosové vlákno ma aj SEACELL vlákno. Je to prírodné vlákno z kaktusov. Pri použití vlákna SEACELL v matraci nedochádza k citeľnejšiemu vytvrdeniu jadra, ako pri kokosovom vlákne. Vzdušnosťou a pevnosťou sa mu však vyrovná.

Poťah Silver Protect

Niekedy je dobré podporiť prírodu modernou technológiou a vedeckými poznatkami. Jedným z takýchto príkladov je matracová látka SILVER PROTECT, ktorá vznikla s cieľom eliminovať tvorbu škodlivých mikroorganizmov a nezdravých baktérií. Tento cieľ bol dosiahnutý v dôsledku procesu ionizácie vlákien látky striebrom. Vlastnosti striebra sú známe už stovky rokov - tento kov je využívaný nielen v klenotníctve, ale aj pri výrobe nástrojov, ktoré vyžadujú zabezpečenie voči pôsobeniu baktérií. Striebro ovplyvňuje "zánik" väčšiny nákazlivých zárodkov baktérií, peľu a prachu, a v prípade tkaniny zabraňuje a obmedzuje rast plesní a roztočov. Preto naše matracové poťahy Silver Protect sú určené predovšetkým pre alergikov. Ďalšou výhodou použitia matracového poťahu je jeho schopnosť obmedziť vznik nepríjemného zápachu

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne s %-tualnym príplatkom od 5-20%,podľa toho, či je atypický len jeden rozmer / šírka/ alebo oba /šírka aj dĺžka/.