Pocket MINI UNI 17 cm

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace taštičkové

Pocket MINI UNI 17 cm

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:Pocket MINI UNI 17 cm
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
232,00 €
Technické parametre:
:

Pocket Mini UNI 17 cm

Unikátny taštičkový matrac s Mini - pocket taštičkou a Nightly penou zabezpečuje správnu kopírovateľnosťou tela a dlhú životnosť.

Správna  ortopedickosť matraca, vzdušný, výška 17 cm , na latový aj lamelový rošt , vhodný a výborný  na rozkladacie postele - Tandem .

Ľahký, vzdušný , unikátny.

Typ matraca:  taštičkový, výška 17cm , nosnosť do 120 kg,  záruka 3 roky, doporučený rošt: pevný , lamelový.


 

1

Poťah LYOCELL

LYOCELL Materiál, ktorého vlastnosti ho pre­durčujú na výrobu matracov. Vysokokvalitné vlákno robí látku zamatovo hebkou, dobre drží tvar a pôsobí luxusne. LYOCELL je 100 % prírodný produkt, ktorého základom je drevná celulóza. Látka veľmi dobre absorbuje a odvádza vlhkosť, rýchlo sa vysúša, čím zabezpečuje vysokú hygienu matraca. Materiál je prirodzene antibakteriálny. Látka je prešitá s vysokou vrstvou dutého PES vlákna, ktorá umocňuje celkový luxusný vzhľad matraca. Pranie na 60?°C.
2 Nightfly pena

vrchný profil:

NIGHTFLY pena – NIGHTFLY – pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou metódou. Vyniká vysokou bodovou elasticitou a odolnosťou voči deformáciám. Pri použití v matraci sa stane jeho povrch príjemný, so zabezpečením optimálnej opory chrbtice. Prepracovanejší proces vypeňovania peny NIGHTFLY jej dáva výnimočný komfort.

3

Taštička MINI POCKET A.POC SPECIAL Squareflaex

  Mini Pocket - unikátna Mini taštička výšky 3 cm , zmäkčuje a prevzdušňuje matrac, zabezpečuje výbornú ortopedickosť.Výrobca AGRO Nemecko.

4 ELIOCELL

  Eliocell  – špeciálna PUR-pena s hustotou 35 kg/m3