Swiss Bio Ex Latex T4 UNI - MIER

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace taštičkové

Swiss Bio Ex Latex T4 UNI - MIER

Výrobca:MATERASSO
Kód produktu:Swiss Bio Ex Latex T4
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 týždne
312,00 €
Technické parametre:
:

Swiss Bio Ex Latex T4

Výborný matrac s taštičkovou pružinou v jadre.

Na taštičkovom  jadre:

Z jednej strany  kokosová roznášacia vrstva a prírodný latex - mäkšia strana.

Z druhej strany  tvrdšia 2 cm vysoká vrstva kokosu a na ňom  elastická swiss pena EvoPoreHRC - tvrdšia strana.

Extrémne stabilná a pružná švajčiarska  HRC pena.

Výborná kopírovateľnosť tela, výborný odvod vlhkosti , spolu z rozdielnymi tvrdosťami strán, vytvára komfort pre muža aj ženu .

Dôležitým bonusom je výborná cena za nadštandardne kvalitné materiály.

Poťah Silver Guard je vhodný pre alergikov, ale aj pre všetkých , pretože strieborné vlákno votkané do poťahu, zabraňuje

množeniu  roztočov na matraci. Matrac je vyrábaný na mieru, nájdete ho len u nás v predajni alebo na objednávku.

Typ matraca:  taštičkový, 356 taštičiek na m2, výška 22 cm , nosnosť T4 do 150 kg,  záruka 3 roky,  doporučený rošt: pevný s menšími medzerami alebo  lamelový.

Zloženie

Poťah    SILVER Poťahová látka so špeciálnou ú­pravou SILVER PROTECT, ktorá blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií na matracoch. Vysoko kvalitný, striebrom ionizovaný povrch poťahu má antimikrobiálny účinok. Už do dvoch hodín redukuje počet nebezpečných zárodkov a baktérií až o 90?%. Je preto zvlášť vhodný pre alergikov. Účinok antimikrobiálnej vrstvy bol testovaný a overený. Okrem vzniku plesní má aj schopnosť zabraňovať vytváraniu nepríjemných pachov. Pranie na 60?°C.

EvoPoreHRC – míľnik v histórii vývoja pien. Po PUR-penách a HR-penách je HRC pena novou generáciou materiálov pre výrobu matracov s revolučnou stálosťou všetkých dôležitých parametrov pri zmenách klímy (teplota, vlhkosť.,tlak..)
Nová dimenzia pre najvyššiu úroveň spánku.”

Vlhkosť a teplota produkovaná ľudským telom narušuje vlastnosti studených, latexových aj PUR-pien. Vplyvom vlhkej klímy v matraci a v dôsledku pôsobenia tepla a vysokého tlaku dochádza k zmäknutiu peny. Toto má kritický dopad na funkčnosť matraca. Pružnosť, a tým aj schopnosť správneho kopírovania sa u štandardných materiálov výrazne znižuje, čo spôsobuje pocit nepohodlia. Výsledkom je zmenšujúca sa opora chrbtice a celého tela, čím sa spomaľuje uvoľňovanie svalového napätia.
„EvoPoreHRC – zdroj energie pre aktívny život.”

Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC pene sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosťami, zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Štruktúrovaný mix buniek oveľa lepšie odoláva vplyvu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.
„EvoPoreHRC – spojenie inovácie a technológie.”- inovatívna švajčiarska pena.

Taštičková pružina jadro matraca: taštičková pružina . Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie. Počet taštičiek je 356 na m2 . Výrobca Agro Nemecko.

Kokosová doska  - Kokosové vlákno ako prírodný produkt (vlákno z kôry kokosových orechov) je jedným z najkvalitnejších materiálov pre matrace s kokosovým vláknom. V podobe platní z lisovaných vlákien spájaných pomocou ďalšieho prírodného produktu – latexového mlieka sa používa ako protiprierazová vrstva v pružinových matracoch a vo väčších hrúbkach ako spevňovacia vrstva pre kvalitné matrace na dosiahnutie vyššej tuhosti, nosnosti a životnosti „penových“ matracov. Matrace s kokosovým vláknom vynikajú okrem uvedených vlastností hlavne vysokou priedušnosťou kokosového vlákna, ktoré takto pomáha odvádzať z matraca vlhkosť a udržuje suchú klímu, čo nie je prostredie vhodné pre život roztočov.

– Spodný profil - latex - pena vyrábaná z kaučuku. Pre svoju pružnosť, elastickosť a hlavne schopnosť udržať si uvedené vlastnosti dlhé roky konštantné sa stal vzorom aj pre vývoj HR-pien v oblasti pružnosti a elasticity.LATEX