Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X3

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Matrace

Vegas ortopedický taštičkový - EXCLUSIVE X3

Výrobca:VEGAS
Kód produktu:Exclusive X3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4 týždne
Ušetríte: 40 % Bežná cena: 1.099,00 € 659,40 €
Technické parametre:
:

Typ matraca: taštičkový
Výška: 24 cm
Nosnosť: do 160 kg
Tvrdosť: 3 - stredný (vrchná strana)
  3 - stredný (spodná strana)
Záruka: 20 rokov na taštičkové jadro
  36 mesiacov na celý matrac

exclusive27

Ortopedický taštičkový matrac Exclusive - model X3

Čím sa vyznačuje taštičkový matrac Vegas Model X3

Na rozdiel od najmäkšieho matraca kolekcie Exclusive modelu X2 patrí model X3 medzi stredné. Priedušný latex vám daruje zdravý spánok na strednom lôžku. Unikátny hodvábny poťah Premium Jacquard s vláknami hodvábu a kašmíru dodáva pocit luxusu. O vysoký ortopedický efekt sa stará až 3000 taštičiek, ktoré sa prispôsobujú každej zmene vašej polohy. Matrac by mal byť uložený na pružnom lamelovom rošte s medzerou medzi lamelami maximálne 40 mm. Záruka 25 rokov na nepreležanie taštičkového jadra je garanciou vašich najkrajších snov na dlhé roky.

Pre koho je vhodný matrac Vegas model X3

Ak hľadáte luxusný matrac s najvyšším ortopedickým efektom, ale nedopustíte ani na pevnosť vášho lôžka je model Exclusive X3 pre vás ideálny. V lete alebo ak sa často nadmerne potíte oceníte fantastický odvod vlhkosti pružinového jadra a vynikajúcu termoreguláciu hodvábneho poťahu. Navyše kvalitným anatomickým vankúšom, napríklad model 11, ešte viac umocníte relaxáciu krku a šije počas spánku na chrbte. Pokiaľ však hľadáte ešte vyšší komfort a pohodlie na tvrdšom lôžku, odporúčame porovnanie s ortopedickým matracom Vegas Exclusive X5.

Popis zloženia modelu X3

Jadro taštičkového matraca Exclusive X3 tvorí až 2200 pružiniek v bloku Medizone R2200. Čerešničkou na torte je zlatistý poťah Premium Jacquard s hodvábnymi a kašmírovými vláknami, ktoré vytvárajú dokonalý príjemný pocit počas spánku. Antistatická, antibakteriálna a vodoodpudivá úprava je samozrejmosťou, takisto ako možnosť poťah odzipsovať a vyčistiť.

Prečo si vybrať práve model X3

Exkluzívny vzhľad, spánok na strednom lôžku, dokonalý ortopedický efekt. Vďaka záruke 25 rokov na taštičkové jadro získate produkt na dlhé roky, ktorý nemusíte vymieňať a utrácať ďalšie a ďalšie peniaze. Matrac vieme navyše vyrobiť presne na mieru, takže ak máte posteľ s rozmerom 184x195 cm, taký matrac Vám aj dodáme, a to dokonca bez príplatku. Tým, že spoločnosť Vegas nakupuje komponenty pre matrace aj na Slovensku a v Česku a následne ich vyváža v podobe matracov takmer do celého sveta, kúpou výrobkov Vegas výrazne podporujete kvalitnú slovenskú výrobu. Navyše nezávislé ocenenia, ktoré naša spoločnosť pravidelne získava sú dôkazom a zárukou toho, že váš výber je garantovaný, vyberáte naozaj u profesionálov a vaše peniaze nie sú vyhodené za neoverené produkty.

Zloženie

1 Poťah Poťah Premium Jacquard

Poťah z exkluzívnej látky Premium Jacquard má luxusný vzhľad vďaka hustému žakárovému tkaniu. V zložení tkaniny sa spájaju luxusné vlákna hodvábu a kašmíru. Má vynikajúce termoregulačné vlastnosti v akomkoľvek ročnom období.

*Snímateľný poťah matraca môže byť vyrobený aj z úpletovej látky Premium s hodvábnymi vláknami.

2 Latex Climalatex Prírodný materiál získaný napenením miazgy kaučukovníka. Mäkký, hygienický a dobreLatex vetratelný, poskytuje pružnú oporu chrbtice.
4 Medizone X3000 UltraPocket R2200 Unikátny blok nezávislých pružín z ocele s rozličnými zónami. Vyvážené rozloženie zón po dĺžke matraca najefektívnejšie zohľadňuje anatómiu ľudského tela. Rozloženie pružín v podobe včelieho plástu zvyšuje ortopedický efekt matraca a jeho maximálne prípustné zaťaženie.
5 Nábytková sieťka Nábytková sieťka Ochranná vrstva, ktorá sa používa na oddelenie pružinového bloku od ďalších vrstievNábytková sieťka matraca, chráni ich pred opotrebovaním.

 

Atypické rozmery

Matrace je možné vyrobit aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypocítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Technická špecifikácia

Parametre matraca
Veková kategória pre dospelých
Maximálna nosnosť na jednu osobu 160 kg
Tvrdosť (vrchná strana) 3 - stredný
Tvrdosť (spodná strana) 3 - stredný
Výška vrátane poťahu 24
Jadro matraca Medizone R2200
Počet pružín na m2 550
Látka poťahu Premium Jacquard
Prevedenie «zima-leto» Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)
Snímateľný poťah Áno
Záruka na jadro 25 rokov
Záruka na celý matrac 36 mesiacov
Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm) 27 kg
Vhodná podložka nepolohovateľný lamelový- Trioflex  alebo pevný rošt