Výrobca: JELÍNEK

 
 
 

obchod@unimier.sk

 
 

032 65 82 872    mobil : 0902 901 133        

 
 
 
 

Výrobca: JELÍNEK

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Ortopedický matrac Sára klasik sa dá nastaviť tvrdosť podľa hmotnosti užívateľa.Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA KLASIK je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca.
336,00 €
Ortopedický matrac Sára Max sa dá nastaviť tvrdosť podľa hmotnosti užívateľa.Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA Max je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca.Výška matraca je 22cm.
423,00 €
Ortopedický matrac Sára klasik sa dá nastaviť tvrdosť podľa hmotnosti užívateľa.Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA KLASIK je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca.Výška matraca 15cm.
432,00 €
Ortopedický matrac Sára klasik sa dá nastaviť tvrdosť podľa hmotnosti užívateľa.Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA KLASIK je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca.Výška matraca 17cm.
432,00 €
Ortopedický matrac Sára Max sa dá nastaviť tvrdosť podľa hmotnosti užívateľa.Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA Max je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca.Výška matraca je 20cm.
512,00 €
Ortopedický matrac Sára Max sa dá nastaviť tvrdosť podľa hmotnosti užívateľa.Základom ortopedických lamelových matracov SÁRA Max je pružný lamelový rošt, ktorý je zabudovaný vo vnútri matraca.Výška matraca je 22cm.
512,00 €
Rozkladacia posteľ DIANA - buk, dub, 90 - po rozložení 170 cm ,v cene latové rošty + úložné priestory.
999,00 €
Chránič matraca je účinnou ochranou pred znečistením matraca , funguje ako antibakteriálna ochrana .
42,00 €
Anatomicky tvarované kreslo NOE vám zaručí dokonalú relaxáciu . Správna podpora chrbta výrazne znižuje únavu a zároveň slúži ako prevencia proti deformácii chrbtice .V ponuke je aj 2-kreslo,3-kreslo a 4-kreslo NOE
296,00 €
Anatomicky tvarované kreslo JEFET-pohupovacie vám zaručí dokonalú relaxáciu . Správna podpora chrbta výrazne znižuje únavu a zároveň slúži ako prevencia proti deformácii chrbtice .
339,00 €
Presklený stôl RÁCHEL v prevedeniach: BUK, DUB, stolový plát - bezpečnostné • kalené sklo Matelux.POVRCHOVÁ ÚPRAVA: bez príplatku možno vybrať zo základného vzorkovníka ale bo prispôsobiť individuálnym požiadavkám zákazníka.
Rovný, pevný rošt vyrobený z vrstveného dreva,preglejky ktorý sa vyznačuje pružnosťou a dobrou nosnosťou až do 160kg vyrábaný na rozmery 80,90,100*200 za nezmenenú cenu,ale sú v ponuke aj rošty ktoré je možné vyrobiť aj na atypický rozmer za príplatok.
79,00 €
Rovný, pevný rošt vyrobený z masívneho dreva,smreku ktorý sa vyznačuje dobrou nosnosťou do 120kg vyrábaný na rozmery 80,90,100*200 bez zmeny ceny,ale je možné vyrobiť rošty aj na atypicky rozmer za príplatok.
60,00 €
GABRIELA PLUS - masív dub a buk. Výška plochy na ležanie 56-68cm.
Spálňa AMANTA - ilúzia levitácie. Masívny dub.
RÁCHEL masívny buk alebo dub s mäkkými líniami. Nádherný.
Konferenčný stolík SAUL z ohýbaného bukového dreva - masívu. 61/ 110 / 52 cm
299,00 € 395,00 €
ELEN - elegantne prepracovaná línia. Luxusná spálňa z masívneho DUBA a BUKU .
Postel FLABO - dokonalosť a luxus ako v oblakoch.
Ortopedický matrac DIANA mäkšia a tvrdšia strana , výška 15 cm, vhodný do postele Diana
237,00 €
RÁCHEL ponúka pohodlné posedenie. Sedaciu súpravu s rozkladacím mechanizmom s možnosťou polohovania v hlavovej časti.
Spálňa DALILA postel 180 čelo vysoké obdĺžnikové otvory sa vyrába z masívneho dubu alebo buku v hrúbke materiálu 40 a 25mm. Spálňu DALILA ponúkame svojim zákazníkom v niekoľkých farebných prevedeniach a rozmeroch.
ELEN - jednoduchá linka vychádzajúca z kresby masívneho dreva je zakomponovaná v celom výrobnom rade .
Anatomický tvarovaný vankúš HUGO LUX s nastaviteľnou tuhosťou.
60,00 €
Anatomicky tvarovaný vankúš HUGO s nastaviteľnou tuhosťou.
36,00 €
Postel DALILA LUX 180 čelo vysoké štvorcové otvory - hrúbka masívu 40 mm.
Spálňa RÁCHEL 180 je vyrábaná z masívneho dubu a buku v hrúbke materiálu 40 a 25mm. Lôžka sú vyrábané v niekoľkých rozmerových radoch.
Anatomicky tvarovaná stolička ABRA EXTRA vysoká, ktorú si môže zákazník objednať aj s podrúčkami.PREVEDENIE: ohýbané časti nábytku - vrstvený ohýbaný BUK.
Stolička ABRA je anatomicky tvarovaná stolička, ktorú si môže zákazník objednať aj s podrúčkami.PREVEDENIE: ohýbané časti nábytku - vrstvený ohýbaný BUK
Spálňa PAVLA je zástupcom klasickej spálne z masívneho buku a dubu . Spálňu Pavla ponúkame svojim zákazníkom už niekoľko rokov . Napriek tomu je táto stálica jednou z najžiadanejších spální .