PEVNÝ ROŠT MASÍV V RÁME SMREK JELÍNEK

Technické parametre:
:
Pevný smrekový rošt Jelínek
Pevný smrekový rošt sa skladá z dvoch pozdĺžnych líšt z bukovej preglejky a smrekových lát. Medzery medzi jednotlivými latami sú cca 4,5 cm (v závislosti na dĺžke roštu), čím je zaručená dostatočná cirkulácia vzduchu a zároveň správna podpora matraca. Výška roštu je 6,3 cm.

Nosnosť pevných roštov je 130 kg. Na základe požiadavky zákazníka sme schopní upraviť nosnosť roštu aj na vyššiu váhovú kategóriu.

Pevný rošt so smrekovými latami nie je možné kombinovať so závesným úložným priestorom ani s úložným priestorom MAX.

Rošt sme schopní na prianie zákazníka vyrobiť aj v atypických rozmeroch.
  • Popis produktu

Rošt sme schopní na prianie zákazníka vyrobiť aj v atypických rozmeroch. Viac informácií nájdete v cenníku roštov a úložných priestoro

• PARAMETRE PRODUKTU

rozmer